50/50 (2011)

Tohle je mistrovské dílo. Ještě jsem neviděl Setha Rogena takhle zahrát. Chvíli jsem měl dokonce strach, aby Josepha Gordona-Levitta nezastínil svou vedlejší hereckou rolí. U toho filmu jsem se nenudil. Je to velice příjemná oddechová záležitost. Určitě stojí za shlédnutí. O to více jsem rád, že jsem 50/50 shlédl už první den v roce 2012. 9/10

Drive (2011)

Parádní soundtracky a výborný Ryan Gosling. Není lehké to tímhle stylem jako by nic zahrát. 9/10

Horší už to nebude (2006)

Velice dobře a přesvědčivě skloubená tragická komedie. Dosud nejlepší film Willa Ferrella. Je vidět, že neumí hrát jen blbce. Souhlasím s tím názorem, že takových filmů by mělo být určitě více. Všeho moc škodí, ale tady toho bylo zobrazeno tak akorát. 9/10

Forrest Gump (1994)

Vsadím se, že nikdo jiný než Thomas Jeffrey Hanks, by to tak skvěle v hlavní roli nezvládl. " Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš." 10/10

Spartakus (2010) (seriál)

Je to neuvěřitelné. Jediný seriál, který mě dokáže vytrhnout ze sedadla. Fantasticky mě vtáhne do děje a ještě k tomu mi dá sílu, koukat se na další a další díly. Parádní grafické animace. Strašně mě to baví. Ačkoliv byl poslední díl krutý, byl zároveň spravedlivý. 10/10 ..... Pomsta už je slabší než Krev a písek, ale nebudu kvůli tomu měnit své hodnocení. S Andym by to bylo lepší.

Captain America: První Avenger (2011)

Nechápu, co se vám na tom nelíbí. Vždyť vám to nedá ani na vteřinu vydechnout. Pořád se něco děje, pořád je nějaká akce. Mně se to hodně líbilo a nebojím se pětihvězdičkového hodnocení. Evans paráda, Weaving paráda, Atwellová paráda, co víc si přát z komiksu. Jasně, našel bych tam malé chyby, ale bez toho to nejde. Bavil jsem se, užil si to a to je to hlavní. 9/10

Čtvrtý druh (2009)

Když jsem film dokoukal, šel jsem si najít okamžitě pár informací o Sumerštině. Fascinoval mě, nějaké Paranormal Activity nesahá ani po kotníky..

Howlův kráčející hrad (2004)

Velice krásná kouzelnická a romantická pohádka. Jelikož jsem si Zámek v oblacích nepamatoval z dřívějších let, musel jsem si ho opět připomenout. Udělal jsem dobře. Tohle prostě musí zaujmout místo u každého z nás.