Rampage (2009)

Fakt hustý,z Brendana to zlo sálalo hned od začátku.Líbila se mi pointa toho postupného vyhlazování malého městečka,která určitě neměla tak velkou myšlenku,jak nám bylo cpáno po celý film,ale za to byla reálnější.Pro mě pěknejch 75%.

Annapolis (2006)

Milionkrát se opakující kýč,ale líbil se mi.

Zelená zóna (2010)

Moc se mi to líbilo,film se řine,tak jak to divák potřebuje,pěkný střih,hudba fajně.Jó jsou tam nesrovnalosti a za některý momenty by si Matt Damon už v armádě neškrtl,nebo skončil ve vojenským vězení,ale tady to nevadí.A ani trocha kýče neublížila.

Uprostřed nicoty (2008)

Moc pěkný,žádný zbytečný přehnaný kýč,prostě opravdu prožité léto.Fajně.

Ostrov (2005)

moc hezký

Dějiny násilí (2005)

Polovinu filmu jsme přesvědčováni,jak je hlavní hrdina šťastný v malém městě se svou rodinou,kterou by nikdy nechtěl ztratit a v druhé nám ukazuje Mortensen,že kvůli rodině potlačí i sám sebe.Nic světabornýho.Ed Harris byl skvělej.Slabej nadprůměr.

Černý štír (2006)

nic excelentního,choreografie bojových scén pěkná,bohužel zabitá přílišným zpomalováním některých záběrů.Film by se dal zkrátit minimálně o půl hodiny.Pěknej průměr.

Zkažená mládež (2007)

Hodně dobrý.Ta pomalá emotivní gradace,která vrcholý předpokládaným koncem.Na to by se mělo na školách povinně chodit do kina.