Sunjeong manhwa (2008)

Tak nevinný film a přesto tak emotivní.Moc hezký počin.

Půlnoc v Paříži (2011)

Ještě včera po shlédnutí bych dal jen 3 hvězdy,dnes když si přehrávám opakovaně příběh v hlavě,musím dát hvězdy čtyři.

Insidious (2010)

Samozřejmě strach tam docela v některých momentech působil a vypálil mi před spaním chvilky pochybností,ale na druhou stranu tam byla i hluchá místa,která mě nutila na vteřinu klimbnout,nebo se kouknout na hodinky.Některé scény s duchy byly dokonalé a vybudily opravdu strach a myšlenky nad svým příbytkem,ale poté se to všechno začalo přehánět a duchové byli všude,každého se dotýkali,jako normální lidi a film začal ztrácet na hororovosti a upadal.Takže průměr.

Šmoulové (2011)

Pro děti asi pěkná pohádka,pro mě se povedla postava Gargamela a mám rád seriál Jak jsem poznal vaši matku,takže obsazení Neila Harrise zvyšuje mé hodnocení,jinak bych šel s hvězdama asi ještě trochu dolů.

Šéfové na zabití (2011)

Povedený dílko,avšak děj mohl být víc rozvinut a opravdu dobrých gegů tam bylo poskromnu.Ale když to beru v globálu,nenudil jsem se a úsměv se mi na tváři taky vytvořil,takže pěknejch 55%.

Green Lantern (2011)

Prostě mám rád komiksáky,obzvlášť když mezi schopnosti patří létání.

Syčák Hesher (2010)

Anděl v těle metaláka zachraňuje rodinku.Pěknej nápad,akorát víc promyslet provedení.Úplně marný to,ale není.