Far Far Away Idol (2004)

American idol po šrekovky, ale moc to nevyšlo. VIDENÉ 2x

Černočerná tma (2000)

Vinovi dieslovei táto úloha úplne sadla. Dobré prostredie a celkom zaujímavý, aj keď nenáročný dej. Atmosféra zapadá do tohto filmu parádne. VIDENÉ 1x

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pôvodný film som nevidel a podla obrázkov ho asi ani nechcem vidieť, ten teda lákavo nevyzerá a tí čo tvrdia že je lepší tak sa len tvária múdro, aby si dokázali aký sú to filmový fajnšmekri. Tento film mi úplne stačí a je dosť dobrý. Aj keď mi nesedel ten rýchly koniec. Presne toto by si ludstvo zaslúžilo, ale bez toho happyendu. VIDENÉ 1x

Chata v horách (2012)

Nic moc som nečakal. Ale bolo to zaujímavé, aj ke´d mi chvílu trvalo prísť na to, čo tam tí čuráci za monitormi vlastne robia. A parádne krvavý záver s kopou známych hororových tvárí. Ale s tohoto sa dalo urobiť ešte viac. Dúfam že nejaké to pokračovanie bude. VIDENÉ 1x

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

Prechádzka "Bobromira" z dvoma "plájbojmi"a jednou "šťabajznou", ktorý sa naháňajú za nejakým "koksom". Zábava jak svina. VIDENÉ 1x

Vánoce naruby (2004)

U mňa priemer. Ale neviem či to bolo len tou vianočnou atmosférou, alebo sa to celkom dalo príjemne stráviť. VIDENÉ 1x