Přežili jsme invazi (2012)

Pokus o vojnový film sa teda moc nevydaril. Traja paragáni sa snažia niekam dostať. Ich cesta je až na pár scén dosť nudná a nezaujímavá. Pozrieť sa to dá, ale len raz. VIDENÉ 1x

Temný rytíř povstal (2012)

Pozerám, že sa tu hodnotí len zo súcitu. Veď ako by sme mohli dať menšie hodnotenie ako4*. Predchádzajúce dva filmy o Batmanovi boli výborné, hlavne ten druhý bol úplne geniálny, kde tomu aj Joker velmi dopomohol. Ale tento ma dokonale sklamal. Keby som mal hodnotiť tak ako všetci, tak dám4*, ale u mňa ide súcit bokom, jednoducho ma to ani nebavilo pozerať. Nolan to tentokrát prekombinoval a je s toho iba priemerný film, ktorý si u mňa zaslúži 3* len vďaka efektom , spracovaniu a dobrými hercami, ale dej je odfláknutý. Tešil som sa na to, ale teraz už dúfam, že pokračovanie nebude...Teraz prosím Nolana, aby nepokračoval a nezničil tým tie dva dokonalé filmy VIDENÉ 1x

Resident Evil: Zánik (2007)

Dvíham hodnotenie. Videl som tento film už dávnejšie a tak som ho ohodnotil len tak od oka. To čo chýbalo dvojke bolo tu a to čo chýba tomuto filmu zas obsahovala dvojka. Ale jeden vážny nedostatok tu je...behajúci zombíci. VIDENÉ 3x

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Omnoho lepšie ako prvý diel, konečne aspoň trochu sa to približuje hre, ktorú som mal rád. Ale ešte to neni celkom to čo od takýchto filmov očakávam. VIDENÉ 2x

Poď na rande (2012) (pořad) odpad!

Len dve slová...prijebaná markíza

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Je to taký film...nefilm. Nuda a asi len pre pár žien, ktoré to majú už za sebou, to bude menšia porcia zábavy. VIDENÉ 1x

Total Recall (1990)

Kedže vyšiel remake tohto filmu, tak som sa rozhodol, že si pozriem aj ten starší. Neviem, ale mňa tento film nejak moc nechytil. určite to je dobrý film a na svoju dobu prekvapivo prepracovaný, ale niečo tam chýba čo bi to trošku oživilo. VIDENÉ 1x

Smrtící epidemie (1995)

Jeden z najlepších filmov o smrtiacich epidémiách. VIDENÉ2x