Zjevení (2012)

To bol odvážny pokus točiť film tohto typu po tom návale za posledné roky. Nie je to zlé, ale všetko tu už bolo a omnoho lepšie natočené. Neviem či má ešte význam robiť filmy tohto typu. Možno, ale treba mať niečo čím ho spraviť odlišným od všetkých ostatných. VIDENÉ 1x

Odvlečen (2007)

Tomuto filmu chýba hlavne nejaký náboj, ktorý by to celé rozhýbal. Nič extra nečakajte, ale pozreť sa to dá. Sice len raz, ale predsa. VIDENÉ 1x

Norman a duchové (2012)

A zase moje oblúbené mrtvolky , ale pre zmenu v trochu vlažnom animovanom príbehu. Určite to bolo zaujímavé, ale určite sa to dalo natočiť omnoho lepšie. VIDENÉ 1x

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Celkovo nemám moc rád tieto príbehy o týchto štyroch nesimpatických súrodencoch. Možno aj to dosť ovplivnilo tento film. Nestačí mať len príbeh ak nemáte hercov čo sa tam hodia a hlavne to vedia zahrať a musia aj lahodiť očiam diváka. Bolo mi úplne jedno čo sa tam s kým stane a ako to dopadne. Tak aspoň 3* za ten príbeh. VIDENÉ 1x

Konec světa byl a bude (2012) (TV film)

Dosť zbytočný a nezaujímavo natočený dokument o konci sveta, ktorý sa z technických príčin odkladá. VIDENÉ 1x

Experiment: Zombie (2006)

Zasa tie moje oblúbené mŕtvolky, ale trochu chaotické a amatérske. Nie je to úplne zlé, ale myslím že natočiť dobrý zombie film neni až tak náročné, stačí jednoduchý príbeh a trochu tých mŕtvych s lepšími maskami a je to. VIDENÉ 1x

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Rovnako dobré ako prvý diel, aj keď ten prvý "šerlok" bol vtipnejší. Som s ním celkom spokojný a v poslednej dobe sa mi "Róbertko junior" celkom začína páčiť, myslím tím ako herec. Jeho osobitý vtip ma vždy dokonale pobaví. VIDENÉ 1x

Pátek třináctého 2 (1981)

Toto som videl teraz prvý krát a je to o dosť lepšie ako jednotka, aj keď to má svoje muchy. VIDENÉ 1x

Pátek třináctého (1980)

Videl som to už ako malý a chcel som si to trošku pripomenúť, ale pamätal som si to dosť inak ako vidím. Velmi slabé. VIDENÉ 2x