Jiná země (2011)

Psychologická Dráma to je, ale sci-fi ani náhodou. Len na oblohu pridaly druhú zem. Čakal som niečo trochu iné od tohto filmu. Ak by tvorcovia rozvinuly celkom slušný a originálny nápad s tou druhou zemou, tak to mohlo byť iné kafe. Stačilo trochu ubrať tých výčitiek a moralizovanie a pridať to spomínané sci-fi. Ale celkovo ten dej pôsobí dosť nudne. VIDENÉ 1x

Aligátor (1980)

Ako malý som to videl a strašne sa mi to páčilo. Teraz som to pozrel znova a už to čaro filmu z detstva nejak vyprchalo. A hlavne si človek v dospelosti všimne veci, ktoré dieťa ani nenapadnú. Jedna velká, aj keď celkom prehliadnutelná chyba tu je. Obrovský krokodíl sa vždy dokázal vynoriť v kanále z vody, alebo chcanky, ktorá luďom sahala ledva po členky. Inak je to celkom priemerný a jeden z najlepších zvieracích hororov. VIDENÉ 2x

Král Artuš (2004)

Moc velkých bojov tu nenájdete a ani tých krvavých, pokial nemáte director´s cut verziu. Ale aj tak si nemyslím, že je film nudný. Nieje ako troja, alebo královstvo nebeské, ale je iný a nedá sa to porovnávať s nejakým iným filmom. Je to niečo ako Robin Hood z roku 2010 od ridleyho scotta. VIDENÉ 1x

Metro (2004)

Celkom sa to dalo. Hodnotenia sú tu trochu prísne . Ale toho čuráka mohli zlikvidovať už keď vyliezli z tej klietky vo vode a jema spadla tá kopia či čo to bolo. Trochu nelogické ale nevadí. Prežil som to v pohode a film svoj účel splnil. VIDENÉ 2x

Desperado (1995)

Vela som o tomto filme počul a vela som aj od neho očakával, ale nie je to pre mňa nič viac než len priemer na zabitie času, ale pozrem si aj pokračovanie. Možno to bude lepšie. VIDENÉ 1x

Zombie Apocalypse (2011)

Ach jo...dávam *, ale s odretými ušami. Príbeh nieje vôbec zložitý, ale čo môžme čakať od mojich oblúbených zombíkov. V takýchto filmoch sa ani nijak náročný dej a scenár ani nevyžaduje. Stačia dobré masky, ktoré tu ale chýbajú. Sympatický herci, ale tu je to tak 50/50. Nejaká tá krv a olovo, čoho tu je málo. No a nakoniec to chce nejakého bosa, ktorý ale nieje podmienkou. Ale určite to nepotrebuje animovaného tigra s mizernou animáciou. Záver a ten tiger tento film fakt sundal dole a sám neviem či tú trojku tam mám nechať. VIDENÉ 1x

Mission: Impossible (1996)

Sakra vyčuraný film a výborný scenár. Špionáž ako sa patrí. VIDENÉ 2x

Mission: Impossible II (2000)

Je to sice o dosť iné ako jednotka, ale je to aj trochu inak točené a ubudlo náročného namáhania mozgových závitov u scénaristu. Ale je to stále dobrý film, aj keď nie tak vychcaný ako jednotka. VIDENÉ 2x

Riddick: Kronika temna (2004)

Toto je o dosť akčnejšie ako prvý diel, ale aj zaujímavé. Nemám pocit že by to bol horší film ako prvý diel. Hodnotím filmy podla toho ako som sa bavil a či sa mi to páči ako to je a nehladám dúležité výrazy a kritiku. Ak mi niečo nesadne tak to napíšem, ale tu nemám čo skritizovať a teším sa na pokračovanie. VIDENÉ 2x