Kung Fu Panda (2008)

Skvely animovany film ktery pobavi vsechny vekove kategorie vubec tu nechybi humor a hlavne skvela atmosfera takze za me je to za 8/10

Pelíšky (1999)

Nejlepsi cesky film se skvelou atmosferou hlavne diky panu Kodetovi!!

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Skvělá kriminálka která tuto sérii nastartovala tam kde ted je!!

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Do třetice všeho téhož!!!Všechny tyto krimi seriály typu kriminalka Las Vegas a Miami jsou nastejno...Sinise sice napřekobá Carusa ale i tak je to jistě kvalitní vyšetřovatel takže proč ne na takové to zažehnání nudy.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Tady ty kriminálky jsoou všechny na jedno brdo akorát se každá odehrává v jiných městech...ale tato je nejlepší protože Caruso se do role vyšetřovatele hodí nejvíce!!!

Kobra (1986)

No....na Ramba to nemá co se týče kvalitnosti filmu ale koho přece zajíma děj když je tu Stallone !!!

Odložené případy (2003) (seriál)

Morris se do této role opravdu hodila!!Skvělý odpolední seriál který vás bude bavit klidně i dva roky :-))

Metro (2004)

No toto je opravdu taková blbost až se mi to trochu líbí!!Celý film tu Potente běhá po Londýnských metro stanicích a mezi tím ju pronásleduje agresivní mutant co rád trošku lidského masa!!Ve výsledku je to blbost ale když se na to podíváte tak se zabavíte.

Underworld: Evolution (2006)

Trošku horsi nez jednicka ale stále je to jistě kvalitní počin hlavně díky skvělým akčním scénám!!

Underworld (2003)

Fantastický SCI-FI film!!Skvělá Beckinsale,akčních scén je tu jak na mále a když se to vše shrne jsou to kvalitni tri hvezdicky :-)