• Pohádka

Poslušně hlásím (1957)

Dokonalé pokračování skvělého díla .. Pepek Vyskoč a vůbec četníci v Putimi, je radost sledovat kdykoliv ..Stále to má sílu člověka rozesmát ..100% ..

Dobrý voják Švejk (1956)

Naprosto dokonalá záležitost.. Hrušínský ve své životní roli ..

Anton Špelec, ostrostřelec (1932)

Liguére, liguére ...legendární snímek našeho korunovaného Krále komiků...100 % bezvadné dialogy, místy opravdu krutý nářez, to se až za břicho popadnete ..k tomu ještě Marvanův Kačaba a je vymalováno :-)

Funebrák (1932)

Bezvadná adaptace divadelních inscenací, místy až absurdní humor ukazuje tu nejlepší stránku Burianovy komiky ..paráda ..

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Vladimír Menšík byl v tomhle kousku naprosto úžasný, ostatní jen zdatně sekundovali ..

Insidious (2010)

Ze začátku nic extra ale od té doby co k nim do domu přišla ta exorcistka či co to bylo, tak se to pěkně rozjelo ..

Lyžařská hlídka (1990)

Pamatuji si že mě to tehdá královsky pobavilo, těžko říct jaké by to bylo dnes ..

Dopravní přestupky (1985)

Tenhle film jsem viděl ještě na VHS kopii s jednohlasým dabingem, pro mě pořád pecka, byť trochu bezduchá ..

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Při sledování tohoto díla mě jímá obrovská nostalgie, líbí se mi to stejně dnes, jako před 20ti lety ..

Plán útěku (2013)

Spojení těchto dvou akčních veličin ani jinak nemohlo dopadnout,prostě pecka, sice to má pár much ale to bych už hnidopišil, pro mě regulérních 80 % ...