• Pohádka

Fighter (2010)

Kvalitní dílo, ukazuje na pomíjivost slávy, která dohnala skvělého sportovce až do vězení, tam mohl najít sám sebe a zodpovědně dohlédnout na růst svého mladšího bratra, ze kterého udělal mistra světa WBU ..Konec byl sice emotivní ale podle mě přišel ten zvrat až příliš prvoplánově .. 60 % ..

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak už tady máme i pokračování - nejprve úvod, abychom věděli kde jsme loni přestali a pak to skočí rovnou do akce, např. obří pavouci v Temném hvozdu, pak se to trochu rozvleče a "skončí " .. ..Trpaslíci jsou opravdu asi nesmrtelní, jeden uvnitř dřevěného soudku pobije cca 20 skřetů a žuchne zpátky ke svým parťákům, dřevo se nespálí v roztaveném zlatě a ještě několik dalších lahůdek ..Zachraňuje to megalomanská výprava, super soundtrack, roztomilá Tauriel a bezvadně namluvení skřeti a Šmak .. 80 %

Bláznivá komedie 2 (1991)

Pořád to ještě ujde, neméně zábavné než první díl :-)

Croodsovi (2013)

Zajímavě naanimovaný příběh o překonávání zažitých pořádků v době kamenné :-) Báječně jsem se pobavil ..." Vypusťte mimino " :-)

Pí a jeho život (2012)

Nevím jak do toho, vizuálně je to velmi poutavé ale děj má mnoho logických nesrovnalostí a děr ..nejsem zrovna kdovíjak duchovně založený člověk a leckteré metafory mi asi unikly, nicméně tomu dám max 60 % ..

Nedotknutelní (2011)

Paráda .. fakt mně to chytlo .. skvělá dramatická komedie, parodie Hitlera atd, prostě bomba ..včetně hudby..

Pelíšky (1999)

Bezvadná záležitost.. Perfektní pohled na život a obecné dění u nás, chvíli před tím než nás " navštívil" Velký bratr ...

Discopříběh 2 (1991)

Film jako takový není žádný zázrak ale jako v prvním dílu tu situaci zachraňuje Ladislav Potměšil, který zde ztvárňuje stárnoucího seladona chytajícího druhý dech :-) ..

Discopříběh (1987)

Songy Michala Davida moc nemusím ale zachraňuje to Ladislav Potměšil,ten chlap mě fakt baví ..