• Pohádka

Auta (2006)

Vtipná, neotřelá a hlavně originální super zábava ..Myslím že solidní je i český dabing, některé postavy jsou fakt perfektní, např. VW Transporter z dob hippies ..100 %

Očista (2013)

Co vůbec znamená ta Očista ? Třeba že nemám rád souseda, tak mu dojdu ten večer ustřelit kebuli nebo vymlátit nějaký bezdomovecký squat ? Překvapení se nekonalo, nevím kde se tam nakonec vzal ten černoch, byl přece svázanej ale to je jedno ..nijak mě to nenadchlo, byť ambice to mělo, snad příště ..

Chata v horách (2012)

Chachacha jóóóó, to byl konečně po dlouhé době pořádný gore mazec, námět sice více než prapodivný ale nakonec se to v dobré obrátilo a mohla se rozjet pekelná jízda, se vším co si k tomu můžeme představit, od zombíka až k jednorožci...80 % na plný počet tam bylo příliš tmavých scén kde nebylo skoro nic vidět...

Divočáci (2007)

Jako vtipná oddechovka na sobotní večer to funguje ...plácání bejka stojí za zkoušku ..

Avatar (2009)

Dějově to nebylo nic převratného, což se nedá říct o vizuální stránce, která je naprosto fascinující, úchvatná ..viděno v IMAXu..

Království potoků (2005) (TV film)

Škoda že to nemělo prakticky žádný děj, spíše jen tak ledabyle poházené fragmenty .. Potok s Potůčkem se zasloužili o ty dvě hvězdy v mém hodnocení ...

Méďa (2012)

Dle doporučení kamarádů to měla být naprostá pecka, nejvtipnější bomba ale nebyla .. 60 %

127 hodin (2010)

Začátek byl takový lehce poznávací, nejlepší byl ten sešup do podzemního jezera, to bych asi nedal, pak byla uvedena hlavní zápletka, opravdu pech...musím říct že mě to zas víc chytlo až ke konci, když se blížilo předvídatelné rozuzlení..80%

Bohové musí být šílení (1980)

Na tohle si pamatuji z dětství, velmi vtipné vyprávění z africké divočiny ..Ajajajaj :-)

Muži v černém 3 (2012)

Začátek byl skvělý, hlavně návštěva kuchyně místního "čínského bistra" ..objevilo se pár opravdu roztodivných potvor a bytostí, největším tvrďákem byl ten co si říká Boris, jenže těžko říct zda na to má dost síly a hrotů které mu vystřelují z dlaně ..prostřední pasáž mě trochu nudila, prakticky nic se tam nedělo, naštěstí to ještě jakž takž napravila finální část, která byla z celého filmu nejzajímavější ..Will Smith to utáhl sám, je to bourák !! za mě 70 % ..