Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 10 bodů
Adam K.
Adam Kubín
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Horor
Drama
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Poslední samuraj
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Strážci Galaxie
(2014)
Gran Torino
(2008)
Podfu(c)k
(2000)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Hvězdný prach
(2007)
Forrest Gump
(1994)
Truman Show
(1998)
Merlin
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(17)
SamVimes
Mafian
macuzuz
M1k9
fiftyn
klo11bouk
marvod
Makabe Rokurota
wesda
Weany
calculus
pherenikee
Siouxom
filip.frycak
DreamStreet
k.j.rimmer
ducksong