Nebezpečná rychlost (1994)

možná lehce přehnaný, ale tak přeci jen lepší, než kdyby to bylo o chytání ryb. Celej film bavendo, akce za akcí a prostě taková ta klasika, která neomrzí a je možný ji zhlídnout x krát.

Něco jako komedie (2010)

Máš ráda hudbu? - máš rád dýchání , Co si chtěl udělat s tím kolem? -s kolem? nic , já se chci zabít - utratili sme za něj dost peněz. Dost absurdní drama, který je ale hezky sladěný a popisuje život náctiletýho kluka, kterej má hodně otázek a bordel v hlavě, tak de na psychiatrii...

Nedodržený slib (2009)

Silný příběh. O lidech, kteří jsou přebíhaví a koukají hlavně na sebe. V té podezřívavé době možná nutnost, možná ne, to ať si posoudí každý sám. Líbily se mi zachycený momenty o kterých se jinde nemluví. Za všechny třeba zubař, který musel trhat rusákovi zdravej zub, aby si tam moh dát zlatej. Z fotbalu to nemá vůbec nic, jen chvilkama je vidět balon mezi běhajícíma klukama.

Nedotknutelní (2011)

nereálný, přitažený za vlasy, přesto skvělý. Aspoň pro zdravého člověka jako sem já, který by přál i těm kteří takové štěstí neměli aby si mohli užívat normálního života a zapomenout na svůj handicap. Právě pro vybrané téma, bájnou představu a super humor hodnotím 5*

Neklid (2011)

příběh o holce s rakovinou, jakých už bylo natočeno hodně. Vlastně nic co by stálo za povšimnutí se nestane. Celou dobu se čeká na to až zemře..

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Mattie Liptak, dítě, kterému bych uvěřil všechno. Vtipně zpracovaný, poměrně předvídatelný, ale přesto v jednotlivých částech překvapující. Není to úplně top film, ale 4* by byly málo.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

z tohodle už skoro seriálu jasně nejlepší díl, kterej naznačuje že ty mlátící "vopice" maj něco v hlavičce.

Nepřítel státu (1998)

Na můj vkus až moc konspirací, přehnaná síla vládních organizací a moc vyhrocená domácnost. Na druhou stranu suprovej Will Smith, dobrej konec a akce od začátku až dokonce. Sečteno, podtrženo kvalitní zážitek, bez třešničky navrchu.

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

americkej humor, no řekněme že mi přijdou lepší český standupy, i když ne všechny mají kvalitu a už asi vůbec tady není člověk kterej by si stoupl na hodinu na pódium a vyprávěl vtipy.