Šifra mistra Leonarda (2006)

Podivné, ale nezaujalo mě to. Celou dobu jsem se modlil, ne, aby našli Ježíšova potomka, ale aby už byl konec, který byl překvapivě na tento druh filmu až příliš průhledný. Navíc, pokud mám být křesťanem, spousta úvah pátrající dvojice byly do nebe volající voloviny :). Nicméně, knihu jsem nečetl, takže nevím do jaké míry se předvedl Howard.

Šigurui (2007) (seriál)

Líbilo se mi to moc, jenom si nejsem 100% jistej, že jsem až do konce fandil tomu správnýmu :) Hero no uno byl u mě totiž starej slintající mistr a Fujiki:). Irakovi jsem nefandil ani na moment.

Šílenství (1994)

Každopádně už vím, odkud kruh vykradl nápad. Tady si jako bonus můžete na konci vybrat, zda jste blázen vy nebo hlavní hrdina :)

Šimon a Matouš (1975)

Na to, že to Neni Terrence a Bud, tak docela vali a hlavne se dokazi ztrapnit o neco vic, nez je u tech dvou obvykle :)

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Celkem se nedá než souhlasit s tím, co napsala Zíza. Námět je zajímavý a poutavý. Ale ta roztahanost je strašná. Brzy jsem začínal přeskakovat a občas jsem prosvištěl celý díl plný ubrečených a uřvaných výlevů, aby se vlastně vůbec nestalo nic, co by děj nějak posunulo dopředu.

Šinreigari: Ghost Hound (2007) (seriál)

Zezačátku moc slibný horror, ale zakončení to hodnocení trošku srazilo. Každopádně velmi kvalitní pokoukání, které všem doporučuji.

Škola hada (1978)

To jak tam potýrali tu kočku bylo teda pěkně hnusný! :) Ale jinak mě neustále nepřestává fascinovat, jak se Jackie Chan bez problémů neustále sebeshazuje :)

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Tak na tohle jsem se těšil z celých vánoc nejvíc. A jestli to dopadlo jak jsem čekal? Tak trochu. Jiří Strach opravdu natočil pohádku, která má vtip a laskavost vlastní jen jemu a Svěrákům. Bohužel tu někdo spackal scénář, a tak z relativně dobrého příběhu vznikne roztahaná historka, která bohužel postrádá jednodušší příběh, tak potřebný pro srozumitelnou pohádku a hlavně tah na branku... Myslím, že pro děti to moc nebude, ale dospělí se alespoň trochu pobaví ... pokud pominou téměř neexistující příběhovou linku, tak dostanou několik hezkých na sobě navazujících scének.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Tenhle film proste miluju. Záběry, po lesní cestě řítícího se předchůdce pionýra, za velkých oblak prachu a kolem se zvedají vlny zvířeného listí, za doprovodu smrtelně vážné instrumentální skladby. Občas se válím bez dechu pod židlí.