Čelisti (1975)

Čelisti jsem, přiznám se, viděl docela nedávno, ale řeknu vám, pan Spielberk byl vždycky šikovnej.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Takova ujetost, ze nemuzu jinak. Skvela Kusturicova hudba tomu jen dodava. A takovy ksichty nikde jinde neuvidite... typicka vesnicka tvorba... strucne boziiii.

Černý korzár (1976)

Černý korzár v podání Terrence Hilla mi přijde lepší :)

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Nemám rád Klusáka a jeho oblíbené moralizační sebe vstupy před kameru. Pokud si toto odmyslíte a budete ignorovat to, že vám dokument často říká co už víte (přeci jen na to koukám po sedmi letech - je to vůbec možné??), dostanete unikátní možnost podívat se, co je vlastně AB za člověka.

Čínská čtvrť (1974)

Brilantní atmosferická honba za spravedlností? Penězi? Nebo jen za informacemi. Stylovější soukromé očko bych si jen těžko představoval. Mimochodem víte jak to dělají číňani?

Ďáblova past (1961)

Z tohohle filmu na mě osobně dýchá tajemno... a zlo. Bravurní :)

Ďáblův advokát (1997)

Rozhodne ta "nejďábelštější" role, ve které měl kdy Al Pacino tu čest hrát. Mohl bych tu rozepsat všechny klady filmu, a rozebrat herecké výkony, ale důležité je, jaký na mě udělal film dojem, takže dávám maximum. Rozhodně bych to ale nepustil doma na první hod vánoční :) ... Všichni právnící pujdou do pekla!

Dámský gambit (2020) (seriál)

Asi se neshodnu s většinou lidí v názoru, že poslední díl je vyvrcholení celé série. Dle mého názoru seriál slušně graduje od začátku ale vrcholí zhruba uprostřed druhé poloviny. Pocitově je tak poslední díl nejslabší, nejméně originální a závěr je plný západního patosu. Ale asi si to lid žádá :-). Na plný počet je to i tak.

Dark (2017) (seriál)

Moc se mi to líbilo a kladně oceňuji především německou preciznost, s jakou je celý uzel převyprávěn a nakonec i rozseknut. Celkově by příběhu ale slušela kratší linie, jedna série by bohatě stačila a odpadlo by spoustu zbytečné výplně. S hereckými výkony problém nemám.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Moc slušný začátek a konec. Máme tamten a tamten náppad, jóó to bude čuper... ale... ale co dáme mezi to? Nevím, něco vymyslíme, on si toho nikdo nevšimne :D Prostě se s provazochodeckou tyčí mátožně houpe ze strany legrace na stranu nudy, kde zůstává po podstatněji delší dobu.