Arrow (2012) (seriál) odpad!

Jsem fanda filmů na motivy komiksu, takže sjíždím i tenhle seriál, víc než je zdrávo, a víc než bych chtěl... Ale, přiznejme si, tohle není žádný seriál o superhrdinech, tohle je romantický cajdák (a i pro ti mám trochu slabost (i když to nerad přiznávám, jelikož jsem "chlap")). A já se nemůžu dočkat, až ten cajdák sjedu, odložím, a už se k němu nikdy více nevrátím... Raději si pořídím ten komiks, i kdyby stál za houby, pořád to bude (na rozdíl od tohoto) komiks. Pozn. po přečtení Green Arrow: rok jedna, můžu říct jen to, že tento seriál je totální... jak to říct slušně?

Smrt ve tmě (2016)

To,jak se postavy chovají, je pro mě občas zcela nepochopitelné. Já vím, je to "jen" horor*... *pozn.: horor s dobrou atmosférou, to uznávám

Vlk z Wall Street (2013)

Ok, je to super film, super téma, ale tři hodiny?! Tři hvězdičky, a nikdy více...

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Když jsem byl malý, miloval jsem ten původní kreslený seriál Spider-Man. Ale když jsem jej viděl nedávno se synem, nebral mě, prostě už jsem z toho vyrost. Na Ultimate Spider-Man se dívám taky se synem, a ten humor - i když je určen jiné věkové skupině - mě prostě nějak bere, a je to super podívaná.

Sinister (2012)

Jeden by asi překousl, že se hlavní hrdina chová v některých situacích opravdu zvláštně. Protože napětí se dá krájet téměř celý film. Téměř. Nemiluji horory, nemiluji chování hlavního hrdiny, a konec filmu všechno dobré zabil. Má žena miluje horory i hlavního hrdinu, ale z konce byla zklamaná i ona. takže buď jsme divní oba, nebo je něco divného na tom filmu.

Milenci a vrazi (2004)

Chvílemi jsem nevěděl, jestli se mám smát, anebo plakat. Ale smát jsem se chtěl opravdově, a plakat taky.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Normálně bych tomu dal asi o hvězdičku míň, ale podle mě o mnoho převyšuje jedničku, takže tedy ***

Labyrint: Útěk (2014)

Je jasné, že film je primárně určen náctiletým. A nám starším asi nemůže nabídnout vůbec nic (otázka je, jestli náctiletým ano). Což je škoda, myslím si že myšlenka je (stále) zajímavá.