Divergence (2014)

Podle hodnocení jsem čekal že budu možná litovat že jsem si nepustil něco jiného, ale kupodivu to bylo dobré. Za mě čtyři hvězdičky, plus jedna jako podpora dobrému filmu který není až tak špatný jak se podle hodnocení zdá. Jo a srovnávání s Hunger games podle mě není namístě.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Možná jsem divný, ale nedokáži pochopit že je třetí a čtvrté pokračování tak slabě hodnoceno. Pro mě je to super série a neumím vypíchnout lepší a horší díl...

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Jednička mě přiměla k tomu vidět i další díly, a Vražedná pomsta mě nezklamala, naopak, je rozhodně ještě lepší.

Hunger Games (2012)

Natrefil jsem na tento film náhodou v televizi, kterou moc nesleduji (protože není co) a byl jsem příjemně překvapen. A věděl jsem že chci vidět i další díly (jen ne v televizi přerušované neustále reklamou).

Rada nad zlato (2015) (studentský film)

už to co se kolem toho děje je za 5 hvězdiček :)

Kráska v nesnázích (2006)

Takový jeden z těch nešpatných filmů, které kdyby ale člověk neviděl, vůbec nic by se nestalo.

Deadpool (2016)

Na tento film jsem se těšil, a jak začal, tak jsem spokojeně hleděl dokud neskončil, a ještě jsem si říkal že je škoda že není o něco delší. Ale přesto, něco, nevím co, ale něco mi chybělo, abych dal 5 hvězdiček. Prostě to není takové jako třeba u Strážců galaxie, kdy jsem si po shlédnutí řekl "Tak to teda jo!". Spíše si s odstupem pár dní říkám, že to sice byla pěkná podívaná, ale... "Kdybych to neviděl, zase tolik by se nestalo".

TvMiniUni (2013) (pořad)

Nevím nakolik je to pro děti poučné (viz. díl o matkách a chození do práce, kdy není zmíněna možnost že roli matky v dnešní době může převzít otec (mně to nevadí, jsem konzervativní, ale myslím si, že to vadit může)) , ale určitě je to dobrá psychárna a u společného sledování s dětmi se baví všichni!!!

Wrestler (2008)

Naposledy mě tak citově ždímalo sledování Leaving Las Vegas. LLV mě tedy vyždímalo o stupínek více, přesto je Wrestler stál za to!