V zajetí démonů 2 (2016)

Manželka má ráda horory, já ne. Manželka se ale bojí a chce se dívat na horory se mnou. A tohle byl dobrý "kompromis". Možná i lepší než jednička.

Dítě číslo 44 (2015)

Bylo to přitažené za vlasy, byl to americký happy end, mohlo to být lepší. Ale nelituji toho času stráveného u filmu. Takže, za mě dobrý.

Last Night (2010)

Smutné. Smutné a pravdivé.

Svěrací kazajka (2005)

jelikož Londonův Tulák po hvězdách je jedna z mých nejoblíbenějších knih, tak samozřejmě potěší, že si někdo vypůjčil ústřední námět knihy. A nedopadlo to zle. Prostě - pěkný film.

Hooligans - Zákon tribuny (2006) (seriál)

Čtu tu negativní komentáře, protože je to prý dokument o patě magorů. Podle mě je to ale hlavně dost špatný dokument, nic tam není, krom rozhovorů s lidmi co si honí ego. Tak zajímavý námět tak tragicky zpracovaný? PS: super je poslouchat v každém díle jak těžké se bylo za tou a tou skupinou dostat...

Sebevražedný oddíl (2016)

Tento film mě vůbec nenadchl. Ale po nedobrovolném druhém shlédnutí jsem prostě musel dát za Harley Quinn jednu hvězdičku navíc. Asi je to trochu sexistické, ale nemůžu si pomoci.

Zrození Planety opic (2011)

Určitě je to dobrý film. Ale taky je to jeden z těch filmů kdy si po shlédnutí řeknu. že jsem mohl ty dvě hodiny dělat něco jiného. Nějak mu ani nedokáži odpustit ty maličkosti, co filmům běžně odpouštím když mě nadchnou, takové to "to si jako opravdu mysleli že ten život ve výběhu bude vypadat realisticky?!" nebo "kdyby to skončilo takhle muselo by být přeci jasné že bude následovat to a to a ten týpek to přeci musel vědět, to by se choval takhle?!" a tak dále, a tak dále...

Aliance (2016)

Po hrozném druhém díle zavládla spokojenost, pět hvězdiček dávám spíše z nadšení co po dvojce přišlo, reálně by to bylo tak na slabší (ale pěkné) čtyři. Mně se to kam se děj ubíral prostě líbilo.

Rezistence (2015)

U Divergence jsem nečekal, že to bude tak dobré (vždyť nemá zrovna lichotivé hodnocení), no a u Rezistence jsem zase nečekal že to bude tak špatné (jak se píše). Ale opravdu, nesmyslné dialogy, a celkově... No ale jako část série, dobře, přežil jsem to, tři hvězdičky.