Život je krásný (1997)

Benigni možná nepatří mezi světovou komickou špičku, ale to vem čert.. Povedla se mu téměř neuvěřitelná věc - zasadit příběh do jednoho z nejtemnějších období lidských dějin a vytvořit z něj opravdu KRÁSNÝ film! A to něco znamená..

The Punisher - Gunner (2017) (epizoda)

Tohla epizoda měla všechno.. Akce, humor, erotika.. Zatim top

The Punisher - Doplnění zásob (2017) (epizoda)

Zábavnost epizod zatím jako na houpačce.. Ale takhle mě bavila dost. "Nákup" aut výborný.. 😁

The Punisher - Kandahár (2017) (epizoda)

Nejsem moc nadšenej z toho rozložení: 90% kecání / 10% akce.. Samozřejmě chápu důležitost těch "keců" pro děj, nicméně lačním po pořádný řežbě.. 😃

The Punisher - Dva mrtví muži (2017) (epizoda)

Méně akční, přesto pro mě zábavnější než pilot. Rád jsem znovu viděl Karen.. Začíná mě to vtahovat do děje...

The Punisher - Ve tři ráno (2017) (epizoda)

Podobně vlažný a ukecaný rozjezd jako u ostatních Marvel/Netflix seriálů.. Ale je tu příslib skvělé akce, kterou jistě uvidíme...

Mizerové navždy (2020)

Povedlo se to. I po letech a i bez Baye vzniklo skvělé pokračování.. Super akčňák, který výborně kombinuje vážné momenty s těmi komickými.. Nebýt toho Mikova rodinného dramatu, bylo to u mě za plný počet. 'Hasta el fuego' 🔥

Slender Man (2018)

Zvláštní, jak 90timinutovej film může člověku připadat tak dlouhej.. 😄 Přesto si myslím, že je tu Slender Man malinko podhodnocenej.. Průměrná teen hororová kravinka..