Puppet Master (2012)

Zajímavý a místy nečekaně kvalitní počin. Představitel hádankáře Nigmy si vede dobře.

Grizzly: Pomsta šelmy (2007) (TV film) odpad!

Koukal sem na to chvíli v TV, nechtěl věřit svým očím a skoro mě to až rozčílilo.. Pak jsem tady zjistil, že "pan režisér" má na kontě kromě tohohle vtipu taky Zabijáky ze střední (další WTF film, který jsem bohužel viděl) a ještě minimálně 20 podobně kvalitních snímku. Zřejmě jediný co v jeho kariéře za něco stojí (pro určitej okruh diváku) je Puppet Master. Ale ten zbytek?? Kdo mu to ku*va platí?? Po natočení týhle grizzloviny by si sám měl filmařinu zakazát!

Captain America: První Avenger (2011)

Byla trochu chyba kouknout nejdřív na Avengers a až pak na tohle. Těžko může kapitán sám vytřískat z filmu takovou tunu zábavy jako celá super banda. Nicméně jako předehra je to víc než přijatelný. I když první akce s novým vybavením připomínala spíš nějaký videoklip, celkem mi to sedlo. A je skvělé pozorovat jak se marvelovský vesmír ve filmu propojuje. Tommy Lee Jones žvýkající steak nevadil zato záporák Weaving mě příliš nenadchl... Ve srovnání s Thorem jsou kapitánovi 4 hvězdy o něco slabší..

Brutal Relax (2010)

Naprostej úlet. Brutálně vtipný. U těch fotek na konci jsem šel smíchy pod stůl. Taky ten letní song je fajn. Vizuálně lepší než o dva roky mladší Fist of Jesus..

Sezení (2012)

Poměrně zajímavý pohled na problémy a potřeby hendikepovaných. Pár vtípků se našlo - třeba kněz s kartonem piv mě pobavil. Helen Hunt mě ve své roli překvapila, dá se říct, že i mile. Proti ždímačce emocí na konci jsem ale zůstal imunní...

Battle Royale (2000)

Při druhém shlédnutí (po několika letech) jsem se daleko víc soustředil na nedostatky, které tu nepochybně jsou. Nicméně hodnocení zůstává stejné, protože první skvělej dojem přetrval.. Chladnokrevná holka se srpem je nejvíc. :)

Terapie láskou (2012)

Pěkný film s příjemně originálním příběhem. Myslím, že ústřední dvojice předvedla dobré výkony a scénárista jim vložil do úst skvělé dialogy. Příliš srdcervoucí romantika to ale není..

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Toto je bohužel opět pokles dolů. Takhle si nepředstavuji předposlední díl série, který má diváky připravit na velké finále. Desítky zbytečných minut, které spíš nudily a děj neposunuly absolutně nikam. Navíc se nesplnilo ani moje očekávání a Voltuři se neobjevili ani na minutku. Šarvátka s vlky a Jacobův kousek s vtisknutím na závěr to zachránit nemohli..

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Pan Ratner to vzal do rukou trochu jinak než pan Singer, ale myslím si, že vůbec ne špatně. Potvrzení toho, že X-meni jsou na marvelovským žebříčku hodně na špici..

X-Men 2 (2003)

Jedna z mála výjimek, které potvrzují pravidlo o horších pokračováních. Tohle je o kus lepší a akčnější než jednička, které ovšem byla dobrá dost. Skvělá a velmi zábavná je celá série...