Twilight sága: Zatmění (2010)

Po nudným Novým měsíci je tohle rozhodně zlepšení. Těch sladkejch řečí a řešení milostnýho trojúhelníku je tu moc, ale co naděláme. Je to přece jenom hlavně slaďák. Ale ta akční část je poměrně povedená (i když moc krátká). A pak jsou tu ještě Volturiovi, kteří mě baví a jsem zvědav jak budou zatápět v Rozbřesku..

Tekken (2010)

Moje oblíbená PS hra. Bohužel dost nešťastně zpracovaná. :( Několik opakujících se klišé, málo charismatických postav, málo turnajových soubojů. Některé postavy bych viděl mnohem raději než Miquela Rochu a přiteplenýho Dragunova. Na druhou stranu ultrasexy Christie Monteiro mě potěšila.. Tvůrci zřejmě cítili povinnost nechat otevřená zadní vrátka (scéna po titulcích). Že by Jin do někoho ještě párkrát praštil? Snad radši ne!

Prázdniny (2006)

Poslední dobou mám štěstí, že když si pustim romantiku tak to není jenom nějakej ubrečenej blábol. Tohle mě bavilo. Velká pochvala za scénu s Jackem Blackem ve videopůjčovně (+ cameo Dustina Hoffmana - super).

The Divide (2011)

Malinko zvrácená, ale dost působivá sonda do postupně se rozpadajících osobností "normálních" lidí uvězněných v krytu. A právě kvůli tomu výbornému rozpadu a celkové proměně postav jsem ochoten odpustit filmu pár věcí a zbytečně se neptat..

Na sv. Valentýna (2010)

Podobné filmy se mi často vyhýbají takže tohle v rámci žánru hodnotím jako nadprůměrné (65%). Většina hereckého obsazení baví. Slečny Hathaway a Biel u mě vítězí. Rozuzlení dvojice Cooper/Roberts je skvělý!!

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

Jednoznačně nejlepší z celé série. I když je to série uměle (a trochu hloupě) vytvořená českými distributory. Blanks je tady skvělej.

Smrt čeká všude (2008)

U tohohle snímku mě překvapily meganadšené ohlasy mého okolí. I když většinou tenhle "mainstreamovej" názor sdílím, tohle mi nenabídlo nic, z čeho bych byl nadšenej...

Jeepers Creepers (2001)

Velmi slušnej začátek, druhá půlka horší. Typická přehlídka toho, jak se (ne)mají chovat postavy v hororu. Tj čumět s otevřenou hubou a čekat dokud monstrum nezaútočí... :) Za to jdou taky body dolů..

Paranormal Activity 4 (2012)

Ještě že sem na tohle do kina nešel. Byl bych akorát zklamanej. Jednička byla pro mě hodně pecková, 2 a 3...no řekněme slušný pokračování.. Ale tohle je neuvěřitelně naaataaaahooovaaaanýýý a dost zbytečný! Pár dobrých momentů nevyváží tu nudu ze zbytku filmu.

Sám doma a bohatý (1994)

Za ten název by si někdo z českých distributorů zasloužil kopanec do řitě! Film samotnej, jako taková jednorázovka, není zas takovej shit...