Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8. nej uživatel Nizozemsko
8 fanoušků
/ 7 bodů
igris
Nizozemsko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Horor
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Mrtvý muž
(1995)
Život je krásný
(1997)
Svět podle Prota
(2001)
Přežijí jen milenci
(2013)
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
My děti ze stanice Zoo
(1981)
Smrt v Benátkách
(1971)
Amélie z Montmartru
(2001)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
V kůži Johna Malkoviche
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8. nej uživatel Nizozemsko
7 bodů
Fanklub
(8)
asirtes
Arrietty
DiegoC.
Eeuanmainyaq
*hviezda*
EuchridEucrow
joosefka
Payne003