Legenda o vášni (1994)

Tenhle film nám pouštěli na videu v autobuse cestou ze Salzburgu. Na uších jsem měla discmana a snažila se usnout, ale díky "supr" zvukové aparatuře, kterou v autobuse měli se při každém zadunění,či zvýšení hlasu třáslo všechno kolem tak jsem to po chvíli vzdala. A chvíli mě to docela i bavilo, bylo to dost maso, ale některé činy hlavního hrdiny jsem nepochopila a než abych se po "náročném" výletě ještě vysilovala myšlením jsem to nakonec úspěšně zalomila. Takže mé hodnocení není objektivní, ale to,co jsem z toho filmu viděla mě nepřesvědčilo.

Zoolander (2001)

To byla zas jednou blbost! Ale chvílema jsem se docela bavila. Hlavně tím, kolik slavných (a o některých jsem si myslela i seriozních) tváří k tomu přemluvili.

Invaze (2005) (seriál)

Jestli Prima neodvysílá druhou řadu tak asi uspořádám nějakou veřejnou demonstraci! To my máme trpět za jejich blbost? Když to nasadí na prázdniny a pak to posunou ještě k tomu na naprosto nevhodnou dobu po jedenácté hodině, kdy třeba já když vstávám do školy se na to samozřjmě dívat nemůžu a musím si to nahrávat a vím aspoň o dalších 3 lidech,kteří to tak musí dělat. A proč to tu píšu? Diváci všech měst spojte se a hromadně si stěžujme ať vysílaj i další řadu a v nějakou rozumnou dobu!!!

Americké psycho (2000)

3* a to jen za výborného Christiana Balea. Ten chlap se mi líbí čím dál tím víc!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

no..tak je pravda,že se Singrovskými díly se to zdaleka srovnávat nedá,ale jak jsem všude kolem slyšela jak je to špatný tak jsem od toho vlastně už nic nečekala a nakonec to nebylo tak hrozný. Je to něvo mězi 3* až 4* tak se raději přikláním ke čtyřem. A to zakončení mě teda rozhodně nenchává klidnou,že by už žádný další díly v plánu nebyly i kdyby si je filmaři měli vycucat z prstu. Na druhou stranu vzhledem k tomu jaké důležité postavy odkrouhli si nedokážu představit na čem by další díl postavili.

Gejša (2005)

Mno něco mezi 3* a 4* pořád se nemůžu rozhodnout...ale teď dávám spíš 4*,ale možná až se m ito rozleží tak to změnm,ale ten konec jsme nějak nepochopila..tak dopadlo to "dobře" nebo "špatně"?

Úsvit mrtvých (2004)

mno mazec! a hlavně MASO! Teda něco podbnýho jsem už dlouho neviděla...na zmbie tematiku jsem nikdy moc nebyla,ale othle bylo dobrý...

Requiem za sen (2000)

Usedala jsem k otmu s vekým očekáváním a vydržela až do konce s tím,že když to tu všichni tak vychvalují tak to bude něco úžasného. Ale tentokrát jsem byla hoodně zklamaná. Nějak jsem ani nevěděla do čeho jdu,ale tenhle film mě nijak neoslovil. nevidím v tom žádnou hlubší myšlenku nebo možná vidím, ale rozhodně mě tenhle film nedonutil se nad něčím zamyslet. Podle mě nesmysleně přeceňovaný film.