Ať vejde ten pravý (2008)

NÁDHERA! Povinně by měli vidět všichni ti vyznavači Stmívání a podobných upírských konin vzniklých v posledních letech. Abych pravdu řekla,tak jsem čekala něco docela jiného i když jsem si toho o filmu předem zjistila hodně. Byla jsem příjemně překvapená a ...a...nemám slov! :-)

Upír Nosferatu (1922)

navštívila jsem tento film v rámci projektu 100. Šla jsem tam s velkým očekáváním,které se ale nenaplnilo. 1. lidi,kteří byli se mnou v sále to evidentně vůbec nepochopili a brali to tak,že přišli asi na nějaký druh komedie. 2. a příííšerná hudba! Která ale vůbec nesouhlasila s tím,co se momentálně dělo na plátně a už vůbec nebyla původní! Nějaký umělec se vyřádil a úplně tím pohřbil atmosféru filmu. Myslím,že s jiným hudebním podkladem by film vyzněl úplně jinak. Je to škoda a mrzí mě to...

Faunův labyrint (2006)

Souhlasím s Civalem. Na tento film jsem slyšela chválu snad odevšad,ale výsledek mě zdaleka tak nenadchnul...obě dvě příběhové linie byly tak nějak nedotažené. Byla to hezká podívaná,ale to je asi tak všechno. Škoda.

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (2006) odpad!

Neskutečně stupidní,nechutné a trapné! Párkrát jsem se zasmála..to musím uznat,ale momenty, kdy jsem jen nevěřícně zírala znechucením nad tím jak někdo ze sebe může udělat takového idiota, převažovali. Ne - nechápu smysl vtipů kolem židů. Ne - nevěřím,že i ten největší zabedněnec z nějakýho prdelákova se může chovat takhle buransky a nechutně! A NE - nepřišlo mi to vtipné a už vůbec ne kultovní!

Tři dny (2001) (TV film)

No to byla blbost! Náhodou jsem to zahledla při své sobotní siestě...a jen nevěřícně kroutila hlavou. Tak kýčovitý! Tohle opravdu neni můj šálek "čaje".

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Mě to nakonec jako taková tragédie nepřišlo. Je fakt,že některé scény byli zbytečně rozváděné na úkor (podle mě) jiných zajímavějších. Teda a to co mi porovedli s milovaným Orlandem...mno...soukromá vsuvka....myslím,že na čtvrtý díl nebudeme čekat dlouho.

Potomci lidí (2006)

jedním slovem ! ! ! ! ! Ú Ž A S N É ! ! ! ! ! !

Dokonalý trik (2006)

Super!!! Oproti knize je to sice ZNAČNĚ jiné,ale povedené. Nebyla jsem ani moc naštvaná tím,že se to tod knihy natolik liší. Byl to moooc dobrý film velmi volně inspirovaný knižní předlohou.

Nový svět (2005)

Prostě a jednonuše nádhera. Od Malicka jsem nikdy nic jiného neviděla a plno nzámých mě odrazovalo, že prý točí "nudné" filmy. Takže mám asi špatné známé a na tohohle pána si budu dávat větší pozor. Opravdu nádhrný film,který dokázal vyjádřit lásku i bez otevřených sexuálních scén a s minimem slov. Někomu to může připadat zdlouhavé a nedné, ale to u mě neplatí. A to,že to nešlo do kin mě taky pěkně naštvalo!