Strážce duší (2005) (seriál)

Hej! Mě se to líbí! Je to zase něco nového mezi českými seriály. Původně jsem se na to koukala z nouze, protože pondělní večerní program toho vážne moc nenabízí, ale příjemně mě to překvapilo. Každý díl má něco do sebe a občas mám i problémy dojít po tom jen do vedlejší místnosti po tmě!

Scary Movie 3 (2003)

Předchozí díly byly vážně odpad! ale tohle mě velm mile překvapilo. Vážně jsem se bavila. to video bylo vážně snad ještě horší než v samotném Kruhu. a ty hlášky! ,,Co to je? cigareta?" ,, Maják". Nebo ,,Nenávidíš mě, protože jsem černej!" Prostě skvělý! alespoň v porovnání s timi díly předchozími.

Titanic (1997)

Tyyy jo! Brečela jsem ještě 2 hodiny po tom...

Alexander Veliký (2004)

Mno...tak po tom, co všechno jsem o tomhle filmu slyšela jsem čekla, že to bude horší. Sice tam bylo hodně věcí, které mi vadili( jako např. hudba. Vangelise mám ráda a ta hudba sama o sobě jistě působí úplně jinak, ale ve filmu působila..alespoň pro mě dost rušivě), ale nakonec jsem z kina odešla celekm spokojená.

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Tak tohle je extrém! Kam se hrabe Esmeralda! tohle je to jblbější co jsem kdy viděla! Vážně mi připaá, že jediné o co tu jde jsou kozy! a ještě k tomu umělý! No a ten dabing! Ta jedna uječená čenovlasá holka! To mě přivádí k šílenství! Když jí slyším vstávají mi vlasy hrůzou! a ještě ty bláboly...ách jo!

Letec (2004)

Rok 2012: Po osmi letech jsem plně docenila tento film. Někdy film(anebo my) prostě musí dozrát a u mě je Letec přesně ten případ. Podle mě Leonardův vrcholný výkon a ničím potom to zatím nepřekonal. Svůj původní komentář jsem smazala,protože to byla pěkná blbost a k hodnocení jsem přisadila hvězdičku.

Mumie se vrací (2001)

Ten konec mě naštval! Proč občas nemůže i záporák dojít klidu se svou milovanou? Hm...byli mi teda sympatičtější než ústřední dvojice!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Sice dávám 5*, ale abych pravdu řekla, tak mě jako poslední díl nijak nedostal. Mým oblíbeným dílem je Společenstvo a to už se asi nezmění. Ale faktem zůstává, že je to velice důstojné zakončení celé trilogie a PJ dokázal, že je mistrem svého řemesla:o)

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Nevím jestli to bylo tím, že jsem byla nucena to sledovat, kvůli mámě, ale vážně jsem to neznášela a připadalo mi to neuvěřitělně stupidní..a to pokračování taky!