Až vyjde měsíc (2012)

Velke zklamani. Moc jsem se na tenhle film tesila,ale ani zdaleka nenaplnil ma ocekavani. Hlavni nespokojenost prameni dle meho z naprosto nevhodneho predstavitele Sama. Kazdy ze skautiku byl lepsi nez on. Ja vam nevim,ale proste jsem se ani zdaleka nebavila tak jako pred lety u Zivota pod vodou. Ale velke plus si zaslouzi Bruce Willis za to,ze si dokaze udelat legraci sam ze sebe a my si muzem predstavit,ze tatka McClane bude takhle jednou ve vysluzbe zachranovat skauty.

Umělec (2011)

Ach! Mé vintage srdce zaplesalo! Jsem vážně ráda,že si toho všimla i akademie, protože něco takového tu chybělo! Nemyslím si, že je tohle počátek znovuzrození němého filmu, ale je to neuvěřitelně milá připomínka. Tento film byl vytvořen s ohromným citem a láskou a je to vidět na každém záběru. Děkuju!

Halloween (2007)

Ach jo...většina postav byla tak blbá, že si zabít vyloženě zasloužili.

Okno do dvora (1954)

Bohužel, pana Hitchcocka už delší dobu vážně nedávám. Tohle mi chvílemi přišlo až směšný. Úplně jsem tam viděla ty babky od nás z ulice,co jsou denně naložený v oknech a sledují každý váš krok. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se v jejich fantazijích odvíjeli podobné příběhy jako tento.

50/50 (2011)

Vážně milý film. Já tyhle emocionální dojáky nemám moc ráda,ale jsem moc ráda, že jsem se na to podívala. Zase jiný způsob jak zpracovat dané téma. A hlavně ty hlášky! Super! Gordon-Levitta mám čím dál tím radši a doufám, že ho na plátnech budeme vídat častěji a častěji.

Milujte svého zabijáka (2002)

Tohle je moje srdcovka! Ani nevím jak jsem k tomu přišla,ale tenhle film můžu vidět tisíckrát a pokaždé si ho užiju. Ať už jde o skvěle použitou hudbu, trefné dialogy anebo nezapomenutelné epizodní roličky Rockwellových slavnější kolegů.

Válka Roseových (1989)

Tohle je TOP! Čím jsem starší, tím mám tenhle film radši. S oblibou říkám, že je tohle nejlepší film o partnerství ever! A vážně by se na něj měl každý podívat před tím, než se rozhodne rozvézt...nebo lépe: OŽENIT NEBO VDÁT!

Super 8 (2011)

To bylo vtipný. Viděla jsem to na Novém Zélandu v jednom maličkém kine, kde v tyden premiery jsem sla ja a jeden muj kamarad čech na tento film. A byl tam jenom jeden další člověk...taky čech. Takže tot k navstěvnosti novozelandskzch kin. A ted k filmu. Já jsem se bavila. Je fakt,ze jsme se asi vic nasmali,coz nejspis ani nebylo umyslem tohoto filmu,ale ja se bavila a uplne nejlepsi byly ty zaverecny titulky. Ten film bych vypustila do distribuce samotny jako kratky film pred nejakym jinym:-)