Bitevní loď (2012)

Akční, odpočinkový - dopředuříkající. Ale dá se na tento kousek dívat. Když nic od filmu nechcete, jen strávit hodinu a půl koukáním a moc nepřemýšlením. Dá se to.

Cosmopolis (2012)

Rozporuplnost, marnost, zvláštnost, divnost ... vše ...

Čtyřicítka na krku (2012)

Ne, mi není čtyřicet, mi je už hooodně roků třicetdevět. Umluvený, udiskotovaný film, nakonec vlastně o ničem.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Kam až může jít hranice nevkusu. Hloupí, jednoduší lidé vytváří zábavu na večer svými opileckými řečmi a myslí si při tom, že jsou elita nárada. My jsme ti vybraní. Nechápou při své jednoduchosti, že čím stupidnější a divnější, tím lepší pro takový typ pořadu? Vše doplňuje svým příšerným projevem moderátorka - jednoduchá, nudná a příšerná. Skutečný exkurs do diskotékového opileckého tlachání .

Královský víkend (2012)

Záletný Roosevelt a všichni mu to trpí. Vždyť je to přeci osobnost!

Maturita duchů (2012)

Zábavné dílko. Občas vtipné. Koukatelné v rámci "když chci se jen tak koukat a na nic nemyslet".

Méďa (2012)

V tomto jsem moralista - film pro dospělé, kde oživlý plyšový medvěd málem nedá ani ránu bez vodní dýmky, kouří mariánku a každé druhé slovo je sprosté. Ne až takovou nadsázku prostě neberu. Skoro komedie, skoro romantika, že by člověk na konci brečel a skoro film pro puberťáky. Vše napůl.

Skyfall (2012)

Za mě : Bravo. Tohle se opravdu povedlo. Perfektní návrat ke kořenům.

Tohle je válka! (2012)

Vtipné, příjemné, romantické. Milé dílko na odpočinek a zábavu.