Ledově ostří (2007)

Tak příšerné až jsem se bavila. Oba hrdinové jsou excelentní . Zábavná a příjemná komedie, na kterou lze se podívat i vícekrát.

Maminčin mazánek (2007)

Diane Keaton mám ráda. Ale bohužel ani ona nezachránila toto dílko. Podivní mužští hrdinové - oba mladý i starší. V podstatě nudný film. Jen jeden okamžik mě rozesmál prostříhané kalhoty na zadku, tak to mě rozesmálo - ovšem snad jediný vtip tohoto filmu.

Okamžik zlomu (2007)

Pro mě skvělý film. Zvrat a dívat se na Antohony Hopkinse spolu s Ryanem Goslingem - zralost a mládí - krásní lidé a také skvělí herci.

Pan Včelka (2007)

Docela milý animovaný film jako každý jiný. není psat o ničem jiném. Animovaná pohádka o revoltující včelce a lidech.

Pekař (2007)

Nemohla jsem se ztotožnit s tímto dílkem. Tentokrát převádl hallo efekt a já stále měla před očima Damiana Lewise jako hlavního hrdinu v seriálu Na doživotí. Škoda .. možná má . Možná velká škoda tohoto herce se zaškatulkováním. No a vidět hlavního hrdinu být omrážen vybuchnou ovcí, přesněji její hlavou ... nevím -jestli je to černý humor nebo sranda ...

Plán hry (2007)

Já nevím, ale když se takové hory masa dají na komedii, vypadá to vzdy divně, ale nakonec v celku to bývá i zábava i když hodně podivná (např. Arnold a jeho Dvojčata event. Policajt ve školce). A tak udělat z Dwayne Johnsona baletku je velmi komické a podivné. Jak tak koukám dávám jako jediná čtyři hvězdičky - ale mě film prostě sedl. Nečekala jsem od něj nic světoborného, ale pobavila jsem se, nepřemýšlela . A mimochodem i jako baleťák se mi Dwayne líbil. A malá Madison Pettis je kouzelná.

Poslední legie (2007)

Docela jednoduše - velké zklamání. Tohle byl propadák Colina Firtha - neseděla mu role. Nehodí se k roli zavilého vojáka římské legie. Je pravda, že jsem se ani nedodívala do konce. v půlce mě docela obyčejně film přestal bavit. Proto dávám 2 hvězdičky, že možná přeci jen na konce se něco zpravilo. Ale spíš myslím, že ne.

Pusinky (2007)

Kam děvčata, kam jdete ?

Sex 100+1 (2007)

Dvě hvězdičky a to kvůli Winoně Ryder. Seznam milenek. Zajímavý seznam. Minulé a hlavně budoucí. Vědět něco o budoucnosti ... hrozně zmatený, trochu vtipný a hlavně ztrácející se film.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Simpsonovy mám ráda, vždy mají nápad a jsou prostě zábavní. Film byl už moc. Na mě už moc málo zajímavých nápadů a nějak moc Homera...