Město andělů (1998)

Nicolase Cage moc nemusím. Ale tady v kombinaci s Meg Ryan ... prostě jsem jej probrečela a patří mezi mé oblíbené ...

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nejkrásnější erotická scéna - první milování smrti - nevím- pro mě velmi romatická a krásná

Hon na Šakala (1997)

Nemám vlastně co říci - doporučuji. Kvalitně udělaný film plný překvapení a zvratů vlastně až do poslední chvíle. Nesklouzl do lacinosti a já jsem stále očekávala co bude dál.

Kosmetička a zvíře (1997)

Tak to byla parodie, nebo jaký žánr? Chůva k pohledání? A kde se k tomu přichomýtl Timothy Dalton? V té době nedostával filmové nabídky?

Kull dobyvatel (1997)

Neřekla bych, že je to tak hrozný film. Na takové jsme se dívali ze začátku na videopáskách a líbilo se nám to, takový Barbar Conan v modernějším kabátě. A příšernou čarodějnici měnící se v ďábla si snad okopírali z Predátora ... skvělé :-)) jen jeden polibek

Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Že nejít na staďák a sedět doma a koukat? Tedy - s tím naprosto nesouhlasím, stát na stadionu a účastnit se té radosti z tance, krásy a živelnosti - rychlosti nohou, lehkosti písní a fantastické umění taneční - ne to nelze u televize vnímat a cítit. Dokument OK - to je něco jiného - ale živí tanečníci - to je naprostá BOMBA.

Na dno vášně (1997)

Úžasné dílko. Krásná scéna milování - nádherná a skvělá kamera. Temto strádavě pomalé a střídavě rychlé. Zvláštní zvraty. Něco, nad čím člověk přemýšlí a scény se mu vrací jako obrazy. Už jen ten plakát zasluhuje pět hvězdiček.

Pánská jízda (1997)

Překvapivě skvělý film - 9 gay mužů se setkávají o víkendech v domě na venkově. Vztahy, romance, příběhy ... vše v jednom - úžasně skloubeno a zakončeno. Doporučuji ke shlédnutí ...

Svatý (1997)

Průměr až podprůměr. Nezaujal. Řekla bych, že námět možná by byl dobrý, ale filmové zpracování - předvídatelné situace a honičky. Nebralo mě toto dílo. Bude zapomenuto jako spousta filmů o ničem.

Fenomén (1996)

Tento film mě dostal. Herecký výkon Johna Travolny mě dostal a Kyre Segwick je neodolatlná, jemná a příjemná. Nevím proč, ale nakonec jsem poslední čtvrtku filmu probrečela. Ne vím proč, pro tu nespravedlnost a ztrátu.