Moje tlustá řecká svatba (2002)

myslel som ze to mala byt komedia ale ani raz som sa pri tom filme nezasmial...inac to nie je az taky zly film ako som ho mozno ohodnotil ale cakal som viac kvoli tomu aky bol uspesny a ospevovany...

Protiúder (2002)

najhorši Arnoldov herecky výkon. vyzera tu staršie ako rok na to v T3 ale nevadi. film patri medzi tie slabšie od Arnolda ale aj tak ma navrh oproti Seagalom, Van dammom a Stallonom:)

Telefonní budka (2002)

Schumacher no. 2! Velmi originalny film od Schumachera s Farrellom. Cely film stoji na jeho vykone a je sa na čo pozerat. Režia je tradične Schumacherovsky dobra! Film ma spád, tempo, nenudi ani na sekundu a to sa cely čas odohrava v jednej telefonnej budke! Super film! To najlepšie od Colina Farrella! myslim ako film aj jeho herecky prejav. A nesmiem zabudnut aj na tretiu osobu ktorá tomu dodava po cely čas správnu štavu-Kiefer Sutherland!

Volavka (2002)

mal som smolu že som Scorsesov Departed videl skôr a ten je pre mňa uplnou jedničkou ale ani tento original veľmi nezaostáva za remakom. Dramatický príbeh zaujme diváka hlavne prepracovaným scénarom. Nečakajte ale tradičny hongkongsky karate film...akcie je tam pomenej čo ale vôbec nevadi...lebo tento film je v prvom rade citlivo vystavanou drámou s napínavou atmosférou.

Znamení (2002)

Mám rád ten film aj keď neznášam jeho koniec. Aj tak si podľa mňa zaslúži plné hodnotenie. Pripomína to starého dobrého Hitchocka! Atmosféra je hustá a nervy vám budú pracovať naplno! Veľmi príjemne a desivé! Druhý najlepší film od Shyamalana! Jednotkou je stále šiesty zmysel.

Dr. Dolittle 2 (2001)

Asi som fakt nenáročný divák ale mne sa to páčilo! Medveď ktorý nadáva. Goooood! Tak o.k. Pozrite si to v origináli. Čestina tam nepasuje. A Slovenčina je strašnáááá!

Příběh rytíře (2001)

Čakal som že to bude nejaka romanticka slabota ale bola to velmi vydarena comedy v netradičnom prostredi! oblubil som si nie len jednu postavu ale hned niekolko. a ten začiatok bol uplne super!

Shaolin fotbal (2001) odpad!

tak to bolo fakt slabe! podla toho vysokeho hodnotenia som čakal aspon kvalito novších Leslioviek ale nesiaha im to po kotniky! všetky vtipky su tam trapne! a je tam velmi vela počitačovych efektov na to že je to komedia! a pripadalo mi to ako prehliadka efektnych kopancov a nič viac!