Miami Vice (2006)

Mann je macher na take filmy o podsvetí! a odkedy si vyskušal tu techniku natačania ručnou kamerou ziskal svojsky štyl a je v tom čo robi fakt dobry! jeho klenoty ako Collateral, Heat a najnovšie aj Miami Vice stoja za to! 5 hviezdičiek som nedal len kvoli tomu že mi tam chybalo trošku viac akcie ale inač je to o.k.

Spojenec (2006)

prave to pozeram. ubehlo už 20minut a ja sa stale nudim. dve hviezdičky davam za obsadenie. aspon to je super!

Rockmánie (1994)

videl som to za starych čias na vtvečku ale bolo to super!!!!!!!!! je to už dlha doba ale strašne rad by som si to znovu pozrel!

Casino (1995)

SUPER FILM ALE K PLNEMU POČTU MI TAM VADI PAR VECI! MOHLO BY TO BYT O POLHODKU KRATSIE A TIEZ TO ROZPRAVANIE HLAVNYCH HRDINOV DO PRIBEHU ZACNE PO HODINE LIEZT NA NERVY! NORMALNE DIALOGY TAM SKORO VOBEC NIE SU!

Muž v ohni (2004) odpad!

nerozumiem prečo má tento film take brutalne vysoke hodnotenie! fakt netušim! v porovnani napríklad s Denzelovým starším filmom Out of Time neobstoji absolutne vôbec! rychle strihy su sice v mode ale tak toto bolo este väčšie šialenstvo než od Baya! takže v tom je podla mna problem filmu! ten neuveritelne rýchly klipový strih! je to strašne nepriehladne! neviem čo sa deje na platne! v päťminutovej pesničke to obstoji v pohode ale tento film ma dva a pol hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pre boha! to je moc! inač keby to bolo natočené starym klasickym štylom osemdesiatich rokov tak by to bol v pohode film asi na štyl komanda...ale bohužel ...podla mna je to odpad!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

dobrá trilogia aj s dobrým ukončenim. bohužial v trojke nás čaká vyvrcholení viac ako sa do jedneho filmu zmesti a to na úkor iných dobrých postáv ktorým sa dostane len minimum priestoru. Napríklad taký Juggernaut bol super ale zaslúžil si lepšiu prezentáciu!

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Ešte že Arnold natočil tu trojku inač by nam zabudol podať ruku na rozlučku. jeho posledny dobry film bol totiž Likvidator a to bolo dosť davno. Ako trojka celkom obstoji aj ked je smiešne ju porovnavať s prvymi dvoma časťami. Tie su totiž posvetne majstrovske diela ktore nikdy nezomru a tento film je len jeden z tych lepšich od Arnolda.

Vítejte v džungli (2003)

pohoda. Arnoldov štek je na povzdychnutie. škoda že tam neostal.