Protiúder (2002)

najhorši Arnoldov herecky výkon. vyzera tu staršie ako rok na to v T3 ale nevadi. film patri medzi tie slabšie od Arnolda ale aj tak ma navrh oproti Seagalom, Van dammom a Stallonom:)

Příběh rytíře (2001)

Čakal som že to bude nejaka romanticka slabota ale bola to velmi vydarena comedy v netradičnom prostredi! oblubil som si nie len jednu postavu ale hned niekolko. a ten začiatok bol uplne super!

Rambo II (1985)

dosť dobre pokračovanie ktoré je ešte väčším kultom než original!

Rambo: První krev (1982)

jeden z troch najlepších Stalloneho filmov (Rocky, Rambo, Cliffhanger)

Rockmánie (1994)

videl som to za starych čias na vtvečku ale bolo to super!!!!!!!!! je to už dlha doba ale strašne rad by som si to znovu pozrel!

Rocky Balboa (2006)

Stallone vyniká v úlohách ktoré si sám píše. Vie sa o ňom že je akčným hercom. Málokto však možno ale vie že je tiež dobrým hercom, scénaristom a režisérom ak chce. Úloha Rockyho ho preslávila najviac a tiež mu aj sekne najviac zo všetkých jeho úloh. Šiesty Rocky nie je najhoršou časťou ale bohužial ani najlepšiou. Tou najlepšou ostáva bez pochyby prvý diel. Tou najhoršou zasa piaty. Čo sa atmosféry a celého vyznenia filmu týka má šiesty Rocky najbližšie k prvej časti. Pre tých ktorí s touto legendou vyrastali bude tento film veľmi príjemnou nostalgickou spomienkou. Málokto to možno čakal ale tento diel Rockyho sa naozaj vydaril.

Rocky II (1979)

dobre pokračovanie aj ked cely film sa tam nič nedeje ale ten koniec stoji za to.

Rocky III (1982)

najakčnejší rocky! pre mňa druhy najlepši po prvom Rockym samozrejme!

Rocky IV (1985)

tento diel tiež stojí za to ale pre mňa hlavne kvoli Dolphovi Lundgrenovi! asi jeho najlepšia úloha! bol dobry aj v Univerzálnom vojakovi! natrel to aj Stallonovi aj Van dammovi!

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Dobra comedy s prijemnou vianočnou atmosferou. ale aj tak asi najhoršia comedy od Arnolda. ale stale je to celkom dobre.