Román pro ženy (2004) odpad!

bože ten Marek Vašut je v tom strašny! nič v zlom ale nepasoval mi tam. a film je strašne slaby!

Rudá Sonja (1985)

dosť slabe. Najhorší film z tých Arnoldových rannych filmov.

Rudé horko (1988)

Ten film pokladam za najlepší Arnoldov akčnak z pritomnosti! ta postava rusa mu sakramensky sedi!

Shaolin fotbal (2001) odpad!

tak to bolo fakt slabe! podla toho vysokeho hodnotenia som čakal aspon kvalito novších Leslioviek ale nesiaha im to po kotniky! všetky vtipky su tam trapne! a je tam velmi vela počitačovych efektov na to že je to komedia! a pripadalo mi to ako prehliadka efektnych kopancov a nič viac!

Sid a Nancy (1986)

mam rad životopisne filmy a ten je z tych lepších. v takych filmoch sa väčšinou herci ktore hraju všetkych tych slavnych ludi ukažu v tom najlepšom svetle. ako napriklad Val Kilmer ked si zahral Jima Morrissona. Gary Oldman určite za Kilmerom nezaostáva! je to slušny herec a opäť to dokazal...cely film bohužial stoji len na nom...

Smrtící epidemie (1995)

TAK TOTO DIELKO JE PODARENE! FILM O EPIDEMII S PRESNE NASTOLENOU ATMOSFEROU A NAPINAVYM SCENAROM! ESTE ZE TO NENATOCIL MICHAEL BAY! TO BY SME TU MALI SAME SPOMALENE ZABERY A PREHNANYCH OBETAVYCH PATRIOTOV S AMERICKYMI VLAJKAMI NA PRILBACH! NASTASTIE TO ZOBRAL DO RUK OVELA SKUSENEJSI REZISER! SUPER FILM!

Spojenec (2006)

prave to pozeram. ubehlo už 20minut a ja sa stale nudim. dve hviezdičky davam za obsadenie. aspon to je super!

Starsky & Hutch (2004)

Asi najlepšia Stillerovka a Wilsonovka! Tým dvom sa "dari" až do konca filmu! Je to nabite akciou a humorom! Ma to dokonca aj dej a Stiller je vo svojej úlohe dokonaly...Najlepši komik novej doby...Umely Jim Carrey je už za zenitom...Ale bol dobry...

Statečné srdce (1995)

Je viac filmov s prepracovanejším príbehom...aj viac filmov s lepšími hercami, ale najdôležitejšie pre diváka je celková sila filmu a Braveheart vas rozhodne priklincuje do sedadiel na celé tri hodiny a nedá vám ani na sekundu vydýchnuť! Krstný otec je super! Zuriaci byk je perfect! Schindlerov zoznam je magnific! ale Braveheart je numero uno! Najlepši film všetkych čias! Skvelá kamera! Skvelá hudba! Skvelý dramatický výkon Mela Gibsna! GONGRATULATION!!! JE TO PECKA! odporúčam každému! FREEDOOOOOOOM!!!!!!!!!