Vesnice (2004)

S odstupem času si tenhle film cením... možná že napoprvé nebudete extrémně nadšeni, ale určitě vás to celé zarazí a chvíli se u toho zastavíte. Má to "něco" do sebe a určitě si to za pár let, až trošku pozapomenu pointu, pustím znovu.

Zombi Holocaust (1980) odpad!

Tenhle film by si zasloužil absolutní dno filmového smetiště. Marně si lámu hlavu s tím, jak může mít tak vysoké hodnocení když sem se celých 84minut nudila jako u žádného jiného filmu.

REC (2007)

Mě osobně tenhle film vůbec nebral. Nechápu proč má tak vysoké hodnocení a radši se tím ani nechci zatěžovat. Za mě prostě přes dvě hvězdičky nejdu ani náhodou. Dá se říci že ve všem souhlasím s komentářem od uživatele Renton.

Paranormal Activity (2007)

Nudné, nudné, nudné. Tohle je kousek u kterého se dá dělat spousta jiných věcí, protože se vůbec nic neděje velkou část celého rádoby skutečného filmu. Tvůrci opravdu dělali všemožné, aby to vypadalo skutečně a pravě.. možná to je ta chyba. Kdyby se to natočilo podobou normálního filmu a nehrálo se na to, jak to skutečné (bububu) tak by ten film třeba i za něco stál. Možná bych ocenila i nějaké rozuzlení.

Krvavá Mary (2006)

Hvězdička ode mě za snahu a za to, že to nebylo tak ubíjející jako filmy, které hodnotím slevem odpad a chvílema se na to i dalo dívat. Nic to ale nemění an tom, že za tu režii by někdo zasloužil po hubě, opravdu.

Temné vody (2005)

Něco ve mě tenhle film nechal. Nehledejte v tom nějaké extra lekačky, toto opravdu není typický horor(alespoň nějaká inovace, když už je ta novější tvorba pořád o tom samém) a budete celkem spokojeni. Nejdřív si ale pořádně přečtěte popis, radím...

Zrcadla (2008)

Z toho konce jsem zmatená, a to určitě nebudu sama. Ale ok, vím že u filmů tohoto žánru se nemá myslet. Jinak pointa je celkem dobrá a originální a zpracování také není špatné. I když ty lekačky(tvořené hlavně šíleně hlasitou hudbou) byly povětšinou až opravdu trapné. Ale účel to splnilo, zrcadla vzbuzují větší respekt.

Pátek třináctého (2009)

Klasický horor(chcete li to tak nazývat) s nesmrtelným hrdinou a tupým dějem. Oceňuji pointu ztracené slečny(tudíž i ten "rozdvojený začátek"), protože díky tomu to má alespoň kousíček originality, ale to je asi tak všechno. Spíše by mě zajímalo proč tolik lidí kteří tu vykládají jaký je to odpad dávají dvě hvězdičky(POMO, gouryella) - podivuhodné.

Lovecká sezóna 2 (2008)

První díly jsou vždycky lepší, než jejich pokračování, takže to nehodlám porovnávat. Tohle je prostě jendím slovem ZÁBAVA když nad tím nemyslíte. A je to animák, takže je to celkem (!celkem!) v pořádku, ne?

Another Gay Movie (2006)

Za tu zábavu, kvůli které byl film točen dávám ty dvě a půl hvězdičky, ten zybtek je na nejlepším gayovi z tohoto filmu. Tak trochu parodie na American Pie se celkem vydařila, ale pokračování přeci jen radši nechám ledu na ještě hodně dlouho.