Deník nymfomanky (2008)

Hezky zpracovaný film o zajímavém životním příběhu. Hodně se mi líbí myšlenka, vyprávění i rozmanitost a spousta událostí. Tenhle film byl pro mě velké překvapení, rozhodně jsem nečekala že by se z toho vyklubalo něco, co by se mi opravdu mohlo líbit.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Narozdíl od Twillight a jiných upríských braků poslední doby kde upíři září, bojují s vlkodlaky o lásku a podobné, mají upíří deníky jasná pravidla a velkou rozmanitost. Nehledě na to že se tu alespoň každý neutápí se smutné lásce(ještě k tomu k jedné a té samé osobě, viz zmíněné Stmívání) a nevypadá jako by byl v posledním tažení. Další velké plus je celá pointa příběhů. Aneb tento děj má hlavu a patu. Nehledě na to že Ian tomu všemu dodává tu správnou "rebelskou" šťávu. A mě to prostě baví, i když to není nic tak úžasného.

Mickybo a já (2004)

Moc hezký příběh o rozdílném vnímání života, když jste dítě a když jste dospělý. Má to vše. Smutek, stěstí, starosti i nějakou tu dramatičnost. A když vidíte tu děckou radost a nadšení, tak se vám an film kouká hned lépe. Tenhle film mě ničím neobtěžoval, naopak mě dobře zabavil na celých tech 95 minut, jediné co mě odrazuje od pěti hvězdiček je to, že takový film si představuji jinak i námětem.

Temné patro (2008)

Víte, tento film bych si klidně dala znova, ale vypla bych zvuk (to prokletí toho že Lordi velice dobře znám jako kapelu=co sakra měly znamenat ty skřeky?! Člověk by k jejich perfektním kostýmům čekal třeba řev, do toho pár slov hlubokým hlasem jako mám Mr. Lordi sám o sobě... nehledě na tu nesnesitelnou slečnu na vozíku, kterou jsem ze začátku absolutně nemohla vystát) a zapla ho až na konečné titulky kde hraje tak krásná píseň. ^^ Jinak ano, atmosféra dobrá, příběh taky, ale něco mi na tom filmu prostě nesedělo.

Samantha Darko (2009)

Stačí jedna jediná věta: Tento film měl skončit přesně na padesáté osmé minutě. Žádné jiné zápletky totiž nejsou potřeba. V tomhle snímku toho bylo namícháno až moc. Neměl být náhodou Donnie Darko vyjímečný kluk, žádný tuctový cestovatel časem, (který to má ještě ke všemu zřejmě v rodině, nebo je to asi nakažlivé, že je v tom i sestry kamarádka) kterých známe spousty? Já myslím že dva jsou až moc a nejlépe by bylo, kdybychom zůstali pouze u natočení filmu Donnie Darko a konec. Dělám to opravdu, opravdu nerada, ale výše s hodnocením jít nemůžu. R.I.P. Donnie.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nepřekvapilo, ale zároveň ani nezklamalo. Prostě jsem očekávala opět dobrý film a také jsem ho dostala. Jsem naprosto spokojená jak s novým(nebo spíše novějším) hereckým obsazením tak se scénářem tohoto pokračování. Co se týká zpracování, hodně se mi líbily scény s mořskými panami a v kině to byla skvělá atmosféra. A jak jinak než skvělý zábavný konec (nejen konec).

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Stačilo pár dílů a mám dost uječené Amandu. No ne, děkuju, tohle může konkurovat filmům s Olsenovic dvojčaty, které tak hrozně všichni zbožňujeme. Taková "dospělejší" Hannah Montana. Naopak ale aspoň ostatní faktory, jako prostředí, nápaditost některých dílů a tu zábavnou stránku ostatních účinkujících oceňuji.

Smrt přichází v bílém (2003)

Já nemůžu jinak. Jediné co se mi an tom filmu líbilo, byl závěr. Nepochybuji o tom, že scénář byl dobrý, ale průběh filmu mě prostě nudil. Na to, že jde o vysoce hodnocený film z roku 2003 jsem čekala o hodně víc.