Johnny English se vrací (2011)

Tradičně dobrá komedie, nicméně nepřekvapilo a neodzbrojilo, tak zůstaneme u tří hvězdiček. Nejsilnější je však začátek, kdy Rowan Atkinson překonává sám sebe v klášteře mimo civilizaci.

Donnie Darko (2001)

28 days, 6 hours 42 minutes 12 seconds. Perfektní psycho(logický) film. Jake je přesně ten pravý herec na ztvárnění inteligentního a trochu jiného hlavního hrdiny, který nemá až tak klasické problémy jako jeho spolužáci. Skvělý soundtrack dark atmosféru jen podtrhuje, stejně jako výborná "zápletka". Pokud máte špatný dojem z filmu, bude to tím, že jste ho nepochopili, doporučuji tlačítko replay. They made me do it.

Bastardi (2010)

Film spoléhající na sílu problematiky - jinak herecky nic moc a to spíše nic než moc. Mě se více než problematika cigánů (tedy, Romů) dotkla hlavní zápletka zbohatlíka, který byl ten správný záporák a asi to nejlepší na celém filmu, protože jako jediný správně fungoval. "Pan" Magnusek snad ani není herec, to jsem jim mohla jít hrát učitelku já a vypadalo by to přirozeněji. Druhá hvězdička je za Rytmuse, konečně čumí v pozadí tak, jako vždy měl. :D

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Snad nejlepší díl téhle série vůbec. Zase se vracíme za původními hrdiny, kteří jsou stále stejně vtipní, i když starší. A některým ta doba opravdu prospěla a lépe se na ně kouká. ;D

Avengers (2012)

Perfektní kinozážitek. Sál buď napjatě sledoval dění, nebo umíral smíchy při jedné z hlášek. Film co má snad všechno. Iron Man a Hulk perfektně baví publikum(a Hulk to Lokimu perfektně nandá), záporák dobře funguje a Kapitán nám zůstává stále ten samý dobráček (suchar) a tak si v tomhle filmu moc sympatií nezíská. I přes značné množství hlavních postav má ale pro sebe každý spoustu místa a žádný hrdina nestojí vzadu, čehož se asi dost lidí bálo. Když jsem sledovala válku v polorozbitém městě, vzpomněla jsem si na Loňské Transformery 3 a v hlavě sem se usmívala, jak tomuhle nesahají ani po kotníky. Prostě skvěle odvedená práce. Samuel L. Jackson tomu dodává tu správnou šťávu.

Probudím se včera (2012)

Herci nic moc, chvílemi dost umělé, ale pořád tady vede ten humor, který je jen málokdy trapný a tak je dílko docela zdařilo. Laciné reklamy - ty ale hrozně kazily dojem. Stejně tak student - Michael Foret, který působil jako pětadvacetiletý týpek, místo žáka, kterého měl představovat.

Jack a Jill (2011)

Jedna ze slabějších Sandlerovek, nicméně pořád zábava.

Tajemství starého hotelu (2011)

Jedním slovem PRŮMĚR. Chvílemi film ovládá docela nuda. Co ale nezvládá vizuální stránka, to vám vynahradí zvukař. Tedy pokud máte doma zviřátko, tak nedělejte tu samou chybu jako já a radši ho pošlete pryč z pokoje, jinak hrozí, že dostane infarkt při nějaké úchvatné "lekačce" - no, minimálně se bude trhavě probouzet ze spaní a mít vás za to hrozně "rádo".

Harry Potter a jeho 50 nej (2011) (TV film)

Pro milovníky Harryho Pottera je to takové pohlazení na duši. Vzpomínka na všechny ty roky. TOP 5 momentů vás jako fanouška zaručeně rozbrečí. Jediné co mi zde chybělo byly poslední momenty Severuse Snapea a jeho vzpomínky. Nejsilnější příběh a lovestory celé ságy se zde neobjevila. Za to a za výběr lidí, co filmy v dokumentu komentovali (nemyslím herce a štáb, ale zpěváky a podobné osobnosti, o kterých jsem třeba nikdy neslyšela), ta hvězdička dolů.

Svůdné zombie (2008)

Dobrá komedie, ale jinak nic víc. Pro některé chlapy teda určitě dobrá podívaná. :D