Zabijácká hora (2011) (TV film)

Nebylo to špatné, pěkné prostředí, hadodraci nebo co to bylo byli celkem povedení. Musí se ale počítat s tím, že je to televizní film z dílny SyFy. Rozhodně škoda, že jsme viděl jenom tv rip. Na dvd bych si to užil rozhodně víc. Jo a dělal jsem titulky http://www.titulky.com/Killer-Mountain-185882.htm

Žraločí muž (2005) (TV film) odpad!

Jen taková poznámka, plakát je úplně mimo.

Na lodi (2011) (seriál)

Docela příjemný španělský seriál, hodnotím po prvním díle plným počtem. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál, ze začátku je to takové akční a dobrodružné, doufám ale, že se to bude vyvíjít spíš k scifi. Trochu doufám, že to budou takoví ztracení ale na lodi.

The Dead and the Damned (2011)

Další drsná zombie akce, hlavní klaďas, ostřílený pistolník a lovec lidí (s totálně homo hlasem) musí udělat poslední kšeft a to chytit násilnického indiána a dostat za něj tučnou odměnu. Nalíčí proto na něho past, při které mu bude asistovat mladá prostitutka. Jenže mu zasáhne do plánu jedna nečekaná událost a to horda vražedných zombie. Jo tyhle béčkové filmy můžu.

Den mrtvých (1985)

Ukázkový průměr, který vidíme u většiny zombie filmů. Ale od Romera bych čekal trochu víc.

Aligátor II (1991)

O dvě třídy horší než první díl ale zase tak špatné to není. Z nostalgie se na to vždycky čas od času podívám.

Aligátor (1980)

Z tohohle filmu plyne jasné poučení, neházejte mladé aligátory do kanálu ! Nikdy nevíte jestli nezmutují do obrovských rozměrů. Jinak to byl zábavný béčkový monster movie. Na rozdíl u mnoha jiných ze žánru jsem se ani chvilku nenudil. A jen taková poznámka, nejlepší scéna byla, když se aligátor naštval a prorazil betonovou silnici a vylezl z kanálu.

Krutá rasa (2006)

Docela povedený survival horor. Příjemné prostředí a hezká příroda. Sice mám pár výhrad ale těm se u takových filmů nevyhneme. Je tam spoustu klasických klišé a taky by si mohli odpustit ty kecy okolo. Nejvíc mě ale dostal konec, ani se tomu nedivím pořád jsem čekla nějaký ten zádrhel.

High Plains Invaders (2009) (TV film)

Průměrné scifi béčko zasazené na divoký západ, docela mě to i bavilo a rozhodně se na to dalo dívat. Na to jaký měl film rozpočet jsou vetřelci docela vizuálně povedení. Jenom se divím, že si v takovém filmu chtěl zahrát James Marsters (a zrovna roli drsného pistolníka. ) Jediné co my na filmu vadilo byla hrozně protivná lovkyně lidí, jinak bych dal hvězdy tři.