• Krátkometrážní

Disturbia (2007)

Jediná chybu filmu je, že konec je jasnej už od začátku...ale jinak slušná podívaná:). 78 %.

Tenkrát v Americe (1984)

Leone na konci své kariéry ukázal, že umí i jiný styl než jen western a natočil bravurní mafiánku s dobře hrajícím De Nirem. 90 %.

Taxi 4 (2007)

Ztratili jsem tu fritézu...

Toxymoron (2005)

Dobře vybudovaná atmosféra drží celý snímek. Režisér Hussar by mohl být v budoucnu velká hvězda, doufejme, že to tak bude a i u nás se začnou točit kvalitní Sci-fi filmy. 78 %.

Dalur (2006)

Kudy vede cesta z těch podivnejch míst, kudy vede cesta ven...Takový český Fallout či Mad Max. Nejlepší lokace: Prázdná dálnice, opuštěné město.

Skeletoni (2007)

Hrozně hustej snímek - na české poměry neuvěřitelně zajímavý projekt. Mnoho známých herců, kteří se objevují v neobvyklých scénách nebo hrají divné postavy:)). 78 %.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Zajímavý příběh, který si pohrává s cestováním v čase. 80 %. Škoda, že to bylo tak málo vtipné. Konec je ale dosti famózní...ups!

Black Books (2000) (seriál)

Knihy mám rád a anglickej humor taky:)) 90 %.

Chyťte doktora (2007)

Bavil jsem se, sice občas hluché místo, ale celkově a to hlavně kvůli dobré hudbě dávám 4 hvězdu = 71 %. Malátný mě herecky překvapil a klidně ať hraje dál, proč ne :o)). Doufám, že bude! Škoda poslední scény (i když polygynie by byla zajímavá, že?) - to i na mě bylo dost:).