Labakan (1956)

Nesnáším tuhle pohádku s komunistickým podtextem !!

Orel přistává (1976)

Skvělé válečné cobykdyby.Zvlášť bych chtěl pochválit komickou postavičku Larryho Hagmana (Džejár Jůjing) v roli pošahaného a sebejistého amerického důstojníka ("Pane,neměl by jít napřed průzkům?"-"Pár lidem ustřelí šišku než zjistí to co já už dávno vím,jdem na ně !")-tohle se prostě MUSÍ vidět !

Lhář, lhář (1997)

Skvělý námět na bláznivou komedii,ale Carey byl místy spíše trapný a debilní než vtipný.

Jakub lhář (1999)

Kdepak se to jen svou hloubkou a poselstvím hrabe na Schindlerův seznam ?!

Doly krále Šalamouna (1985)

I přes hvězdné obsazení je to strašně vágní,nedotažené,místy vskutku debilní a na dobrodružnou zábavu málo zábavné.

Komando (1985)

Kdysi jsem na tom ujížděl fakt neskutečně a závěrečnou ostrovní čistku jsem si pouštěl tolikrát dokola,že ta VHSka byla za chvíli na vyhození.Dnes už je to samozřejmě jinak,ale pořád je to docela dobrá komedie plná neskutečných filmařských chyb.Jedna za všechny :Arnold vejde do obchoďáku zrovna v pravé poledne kdy krásně a jasně svítí slunce.Za deset,patnáct minut vyleze ven a je úplná noc.

Osobní strážce (1992)

Costner ještě ve formě,Houstonová nefetovala a na světě byl velký hit a dost dobrý film.

Rob Roy (1995)

Dost dobré,i když málo akční.Tim Roth je zde opravdu neskutečně slizký záporák.

Mstitel (1989)

Jedno z těch lepších béček s Lundgrenem.Zábavné,místy dost drsné a ta šéfka jakůzy byla docela solidní svině.