Jak ukrást Venuši (1966)

Ve svém žánru (zlodějsko-romantická komedie) asi jasná světová jednička.A ten konec je neodolatený.

Ve službách papeže (1965)

Jeden z klasických výpravných velkofilmů ze 60.let o tom,kterak Michelangelo v brilantním podání Charltona Hestona maluje z papežovy vůle (přesný Rex Harrison) Sixtinskou kapli.Více se z toho asi těžko dalo vytěžit,proto dávám pět hvězdiček.

Tři mušketýři 2 (1974)

Stejně jako v jedničce se jedná o perfektní dobrodružnou zábavu se skvělým obsazením,ale pět bych tomu nedával.

Kleopatra (1963)

Zdaleka nedosahuje kvalit takového Ben Hura,ale já tyhle filmy ze starověkého Říma strašně žeru.A co se týče výpravnosti a monumentálnosti,tak smekám klobouk -takhle má vypadat výpravný velkofilm !!!

Kleopatra (1999) (TV film)

Takovéto příběhy se nedělají pro televizi,jelikož ten malý rozpočet a s tím i spojena výprava jsou zde obrovským kamenem úrazu.Takovéto příběhy mají mít obrovský rozpočet a monumentální výpravu a patří na stříbrné plátno,což asi tvůrcům vůbec nedošlo.

Zkažená mládež (2000)

Hrozná blbost.Navíc minimálně polovinu osazenstva bych nejraději zabil sám.

Bolero (1984)

Hovadina o ničem,která je zajímavá jen tím,že tu Bo Derreková "ukáže" takřka vše.Jinak je její her.výkon ubohý,stejně jako všech ostatních a erotické scény jsou nechtěně směšné.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Absolutní klasika !!!!Tohle budou lidi žrát ještě za dalších sto let.Ten,kdo dal v cinemě těch 60% patří s prominutím za mříže,nebo do blázince.