Hrdina (2002)

Poprvé je to tak za čtyři,jelikož příběh a vůbec flasbackovský styl vyprávění je poměrně zvláštní a pro mnohé patrně i velmi nezáživný.Proto i já jsem byl nejdřív trochu na rozpacích,ale ty se po druhém shlédnutí,kdy jsem příběh vstřebal se vším všudy, zcela rozplynuly.Uchvátné po všech stránkách (ta výprava,ta hudba,ten příběh,prostě všechno !).I když vím,že to hodně lidí označí za blbost,tak já to žeru (stejně jako Tygra a draka).

Hurikán (2002) odpad!

Neviděl jsem to celé,jelikož jsem se nato prostě nemohl dodívat(usnul jsem).Příběh,scénař a herecké výkony(jako vždy s Dudikoffem v čele) tu neexistujou.Je to obrazně řečeno strašná p......a!!!!

Chicago (2002)

Pokud bych to měl k něčemu přirovnat,tak to bude jednoznačně k filmu Gigi (1958).Film,který ač sice na konkurenci v žádném případě neměl,posbíral hafo oskarů a za pár let po něm ani pes neštěkl.To samé je Chicago.Film,který za chvíli zmizí v propadlišti dějin,odkud už ho nikdy nikdo nevytáhne.Jen houšť páni akademici,jen houšť !! P:S- Ano,s Moulin Rouge to opravdu nesnese srovnání.

John Q. (2002)

Při sledování tohoto filmu jsem měl neustále pocit,že už jsem něco podobného nejednou viděl a v lepším provedení.

Kachorra (2002) (seriál) odpad!

Je to argentinská telenovela,takže automaticky odpad.

Kód Navajo (2002)

Woo už sice natočil lepší kousky ,ale i tak se jedná o nadprůměrný válečný film současné hollywoodské produkce.

Kruh (2002)

Sice jsem se vůbec nebál,ale i tak nadprůměrný duchařský thriller (nikoliv horror).

K-19: Stroj na smrt (2002)

Na to,že tam nebyla vůbec žádná akce se mi to velmi,velmi líbilo.Zdařilý ponorkový thriller s výborným obsazením -nemám víc, co bych dodal,snad jen škoda,že tak finančně propadl.

Lhostejnost (2002)

Sice jsem věděl od začátku kdo je pachatel,ale i tak se mi to docela líbilo.Oddechovka na jedno použití.

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

"Máš můj luk.A mou sekyru -ee,polož tu sekyru Gimli".Dokonalá parodie na Elrondovu radu, i když opravdu trochu hustšího rázu.