Nejnovější televizní soutěž "Honba za pokladem" přilákala na malý opuštěný ostrov skupinu dobrodruhů s jediným cílem - za každou cenu získat hlavní odměnu 10 milionů dolarů. Televizní štáb sleduje dnem i nocí jejich pokus o přežití v divoké džungli i za cenu ohrožení životů ostatních soutěžících. Atraktivní soutěž se mění v boj silnějších proti slabším. Vidina zbohatnutí dává všem zapomenout na blížící se nebezpečí. Nad celou oblastí řádí ničivý hurikán a příroda si sama vybírá nejkrutější daň. (oficiální text distributora)

Gimli

Pitomoučký film to bezpochyby je, legrační je např. scéna, kde parta vojáků střílí po partě hrdinů svými granátomety a jednou granát vybuchne zničující silou napalmu, podruhé jako bouchací kulička. Sem tam se nějaká zajímavá scéna najde, ovšem herecké výkony a scénář jsou na úrovni amerických seriálů boháčích. Za zmínku snad stojí, že Michael Dudikoff je tentokrát na straně těch špatných. ()

peetriss odpad!

Již jméno Jima Wynorského v titulcích napovědělo mnoho, že tento film nebude žádným mistrovským dílem. Úvodní explozivní scéna ve mně vyvolala pocit, že už jsem ji někde někdy viděl, a pak jsem si vzpomněl - dokonalá kopie Posledního akčního hrdiny! Pak se najednou ocitneme kdesi na ostrově v přiblblé televizní reality show, najednou přiletí zlobiví hoši v maskáčích s Dudikoffem v čele a co čert nechtěl, ještě do toho všeho přijde hurikán následovaný vlnou tsunami, která působí tak věrohodně jako znak mercedesu na Š120. Prostě ve zkratce hodně zoufalý, hloupý, nudný, špatný a z jiných filmů kradoucí počin. ()

ssfan

Čekal jsem naprostou hloupost, jelikož zde hraje Michael Dudikoff - mistr béčkových odpadů. Nakonec jsem však byl mile překvapen. Jedná se sice o video béčko, ale příběh dává smysl, je to také trochu napínavé a Treat Williams v hlavní roli taky ujde. Sice souboje jsou trapné, je tam taky pár logických chyb, ale přesto všechno je film koukatelný, tj. 35%. ()

Skleena

Říkal si hurikán... holt Michael Dudikoff jako špatňák, to přece nemohlo dopadnout dobře! Ale jinak je to docela sranda, hlavně jak policajt a válečný veterán kosí partu vycvičených vojáků, co se v lese promenáduje v řadě za sebou jak Nohavicovi čuníci... alespoň že tam byl ten kameraman, co zhynul bídnou smrtí! ()

Lukoboss odpad!

Tak tohle byla nálož, kterou jsem teda rozhodně nečekal. Že půjde o béčko nebo něco v tom smyslu, to jsem ještě tušil, ale takovou přehlídku kýče, klišé a neomalených filmových "lahůdek", to teda ne! Už začátek byl víc než divný a pomalu jsem začínal mít kyselý výraz v obličeji, no a potom se to rozrostlo ještě asi 3x tolik. Když vidíte jak v tomhle filmu vypadá výbuch granátu, tak nevím, jak by to vypadalo, kdyby použili trochu větší kalibr. Tady granát způsobil explozi přes půl džungle a plameny šlehající min. 10 metrů vysoko!!! Takových "vychytávek" bylo v Hurikánu víc než dost. A to nemluvím o tom, že pořád pršelo a lítaly hromy blesky (nebojte, vím, že se snímek jmenuje Hurikán :)... ()