Partička (2009) (pořad)

Na zasmání super, ne vždycky jsem vybuchla smíchy, ale párkrát se mi podařilo dostat se i do pořádné křeče :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Gerry, taky tě miluju.... ;) A teď vážně... pro mnohé ubohej doják, pro mě mnohem víc. Kdo četl knihu tak ví, že filmový příběh byl o mnoho ochuzen a byl příšerně okopán, ale podstata zůstala stejná a to je důležité. Nejdraději bych řekla, že kdo to dokouká bez jediné slzy, nemá srdce... Bohudík každý není takový suchar jako já. Z čisté lásky dávám *****

Ukradené Vánoce (1993)

Timova hororová klasika aneb děti, pojďme se bát :)

Nevěrná (2002)

Super, ze začátku jsem koukala jak jsou pocity Connie popsané... úžasné, přesné. Rozpor mezi láskou k manželovi, věrností a svým synem a mezi vzrušením, zážitkem, vytrhnutím ze stereotypu. Jak píše POMO, scéna z vlaku a vany je fantastická.

Rosemary má děťátko (1968)

Ano ano! Přesně to je to, co dnešní horory zcela postrádají! A co to je? Těžko říct, ale tady to jde rozhodně vidět :)

Stepfordské paničky (2004)

O proti originálu Iry Levina, který svůj román vypráví jako horor je to nic moc. Zůstal zachovaný pouze střed celého příběhu. Husí kůži, kterou budete mít u čtení knižní předlohy, ale tady nečekejte.

Sociální síť (2010)

Luxusní film o počátku největšího internetového šílenství dnešní doby. Dokázal ukázat všechny strany příběhu z nichž ani jedna nebyla zcela v právu.