Spider-Man: Daleko od domova (2019) odpad!

Hrozná kokotina. Marvel je už opravdu mimo, ty jejich heroické filmy jsou jeden jako druhý. Filmová vata pro malá děcka, digitální nuda. Tento film slouží jen snad jako reklama na jiné marvelí kraviny. Obecně onen propletený marvelí svět, který marvel začal před pár lety razit, je spíše katastrofa. Takový Shazam! je tisíckrát lepší, než tato blbost. Scéna s předáním brýlí ta mě tu úplně dostala, totální scénáristická prázdnota. Ubohost, trapné triky, nuda bez nápadu, vtipu. Tobey pořád nepřekonatelný, pak Amazing a tato série už čistě odpadní. Tak to vidím.

Ghostland (2018)

Velice zvláštní horor. Dvě roviny. První půlku filmu divák neví na čem je, pak prokoukne a začíná všechno zapadat. Samotný děj nic moc originální, ale s tím vším okolo docela překvapení. Mylène Farmer potěšila. Na jedno skouknutí docela ok.

Haunt (2019)

ušlo to

Sweetheart (2019)

srandovní záporák, nuda

47 metrů: Mimo klec (2019)

Film o tom, že 4 nafrněné rádoby nezávislé životem znuděné slepice lezou tam kam nemají a až se to podělá, tak zoufale s brekem volají tatínka o pomoc a když né tatínka tak alespoň jakéhokoliv chlapa, který se namane. Žralok je zde tedy logicky za kladného hrdinu, kterému diváci fandí. Chaotická kamera, není ani poznat kdo je kdo v těch maskách, prostě 4x žraločí zákusek. Předvídatelná nuda, slabé triky.

Girl on the Third Floor (2019)

..tak trochu jako epizoda z American Horror Story, tak trochu jako Bruce Campbell v akci..