Rození obchodníci (2003) (pořad)

Nemá chybu. I když za opravou vozu asi nestojí jen Edd China, ale nejspíš celý team makačů, který normálně není vidět, přesto super pořad.

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Stále jsem se tomu vyhýbal. Dnes jsem kouknul. Uf! Jestli chce Renč dělat něco na způsob hollywoodských filmů, ať se na nějaké nejdříve podívá! I ty nejlevnější jsou po technické stránce x krát koukatelnější, než to, co on tvoří. Hrůůůůza. Renč prostě točit neumí. Neumí stavět scénu, neumí gradovat napětí, neumí vybrat ten správný záběr, úhel kamery, nastavit ostrost kde je potřeba atd. Neumí střih. Kdejaký amatérský film vypadá mnohem lépe. A to se ani nebavím o nekontaktním zvuku, který je u tohoto filmu dodělán dodatečně až ve studiu, včetně dialogů, což u amerických filmů neexistuje. Kvalita obrazu příšerná. Proboha ať už ten člověk nic netočí! Odpad!

Máša a medvěd (2009) (seriál) odpad!

Núúúdáááá..... "roztomilá" animace jako v lepší počítačové hře. Jednotlivé příběhy nepromyšlené, minimálně vtipné, uvařené z vody. Infantilně senilní nuda. Velice malé děti nadšeně koukají, ale dospěláci trpííí.

Útěk z MS-1 (2012)

Podprůměrná levná nuda. Ale je filmové sci-fi sucho, tak beru cokoliv.

Westernstory (2011)

Je to blbina, ale aspoň pochválím ukázkový obraz. Barevnost, ostrost, vše na jedničku. Nechápu proč ostatní české filmy jsou tak hnusné. Proč tam za každou cenu strkají barevné filtry, proč používají umaštěný objektiv, barevnost neexistuje a ostrost? Zapomeňte. Tento film je ukázkový po technické obrazové stránce. Ostatní se za obraz styďte!!!

Návnada (2004)

Mě se to docela líbilo, no a? ;)