Star Trek (2009)

Čekal jsem víc. Bohužel je to nuda.

Roll bounce (2005)

Jeden z NEJ současných filmů s dobovou atmosférou, jaké jsem kdy viděl. Přestože byl natočen nedávno, ta atmosféra 70. let z něj teče! Stejně jako třeba z novodobé verze Starsky & Hutch.

Město Ember (2008)

Neslané, nemastné, bez emocí. Nuda. Vysoce promarněný potenciál. Sexmise je lepčí. ;-)

Jezero smrti (2008)

Myslel jsem si, že to bude zase nějaká evropská kravina, ale tento film mě opravdu po dlouhé době vystrašil. Šokoval! Žádné nadpřirozené zlo, ale něco, co se v dnešní době klidně může stát. Jeden z mála filmů z poslední doby o kterém jsem přemýšlel dlouho po jeho shlédnutí. Profesionálně natočené, mrazivě reálné! Parádní film, ovšem jen pro silné nátury. Jediné, co mi tam nesedělo, je ta odlehlá samota. V přelidněné Evropě to není moc uvěřitelné. V USA je na tu jejich rozlohu lidí minimum, tam by to šlo, ale v Anglii? Odteď hlasuji pro snížení trestní odpovědnosti na věk 10 let. :)

Hrozba v poušti (2008)

Po odporném Blair Witch jsem si řekl, že to s D.M. ještě zkusím. Dám mu šanci. Ale promarněný čas. Úděsná pitomost. D.M. "nezklamal".

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pár triků a mimozemšťan, co se rozhodne zničit vše lidské (po předchozím dlouholetém zkoumání lidské rasy), ale následně změní názor za jediný den a vše odvolá. Škoda. :)

VALL-I (2008)

Skvělý film. Nechápu jen, proč ho pro ČR přejmenovali z WALL-E na VALL-I. Všude ve filmu nápisy WALL-E, ale ono se to u nás jmenuje VALL-I ? Který dutohlavec to vymyslel? Nepochopím.