bukowski83

bukowski83


Once a Gunner, always a Gunner!

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Tak u tohoto filmu jsem si připadal, jako bych si na jeho začátku sednul do Pendolína a to se se mnou rozjelo obrovskou rychlostí - páni to byla jízda!!! Temný rytíř je prostě skvělej film a myslím, že právem patří do mého TOP!Jediná výtka je asi obsazení Maggie Gyllenhaal - bože ta je tak škaredá a hlavně není ani trošku sexy...

 • poster

  Počátek (2010)

  Pro mě to byl jeden z nejkrásnějších zážitků v kině vůbec, Nolan je bůh!Stalo se mi opravdu poprvé, že jsem seděl při závěrečných titulcích s pusou dokořán a měl po celém těle husí kůži!Parádní film na který se vážně vyplatí jít do kina, skvělá hudba co znásobuje prožitek z každého záběru a momentu filmu, kterých je mimochodem Inception plný!Pořád nad tím musím přemýšlet, proč, jak a co? - a to mě náramně baví...Nejlépe strávených 148 minut za poslední měsíce, co víc napsat?Asi jen: podívejte se na to, je to bomba 95%(ale jen proto, že nic není stoprocentní...)

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Kdysi jsem si říkal co všichni mají na nějakým Tarantinovi, co všichni mají na nějakým Pulp Fiction a co je to vlastně kult???No a stačila jedna, ta první projekce a rázem jsem měl na všechny tyto otázky odpověď. Tenhle film se nedá popsat, tenhle film se musí vidět!

 • poster

  Pán prstenů: Dvě věže (2002)

  Pokračování báječného příběhu kde se nachází pro mě asi nejsilnější scéna z celé trilogie a to když u Helmova Žlebu přijíždí Gandalf s Rohany na pomoc králi a Aragornovi.Přesně v tomto místě mám v pokaždé to chvění v žaludku a mrazení po celém těle no a souboj v počtu zabitých nepřátel mezi Legolasem a Gimlim mě zase pokaždé rozesměje - takže co bych mohl chtít víc? Naprosto nic!!

 • poster

  Tajemství hradu v Karpatech (1981)

  Ne náhodou mám tenhle film ve svém TOPu, je to česká klasika a pro mě je to jeden z nejlepších českých filmů vůbec. Herci jsou skvělí, nejde vyzdvihnout výkon ani jednoho z nich, protože by to bylo rouhání! Pane Brodský, Kopecký, Hrušinský a hlavně Lipský jste králové českého filmu a já se s vámi vždy parádně pobavím.

 • poster

  Návrat do budoucnosti (1985)

 • poster

  Prokletý ostrov (2010)

 • poster

  Ospalá díra (1999)

  Můj milý Time za tohle by sis zasloužil metál, něco tak strašidelného, tak vtipného a přitom tak stylového zvládne natočit jen PAN režisér! Nejlepší film Johnnyho Deppa a Burtona zároveň, jen kdyby se takových dílek točilo víc - to by nám bylo před televizemi hej.

 • poster

  Matrix (1999)

 • poster

  Sherlock Holmes (2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace