Fotři jsou lotři (2010)

Tak a už dobrý pánové - námět byl vyčerpán už v minulým díle a proto by to chtělo konec!

Zkus mě rozesmát (2011)

Hezké, milé, romantické, ale tak trochu klišé. Bohužel Sandlerovi romantické komedie, jsou všechny stejné a takové i zůstanou, ovšem alespoň člověk ví co od nich má čekat.

V hlavní roli já (2008)

Pěkně černá komedie, jen jsem ten humor ocenil pořádným smíchem až po skončení filmu. Nevím čím to bylo, ale v jeho průběhu se mi vzniklé situace nejevili jako obrovská prča, ale když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že ten borec má opravdu smůlu! Herecké výkony geniální, Moran opět parádně ulítlej a Doherty je prostej smutnej týpek. 75%

Insidious (2010)

Hmmmm tak to jsem se málem pos...dokonale strašidelná zvrácenost po jejímž shlédnutí jsem fakt rád, že jsem se díval za denního světla a ne v noci, protože kdyby to bylo naopak tak by se z málem stalo jen pos...

Kazatel (2011)

No tak na to, že jsem se na Kazatele těšil v celku dlouho, mě moc nepotěšil. Nečekal jsem žádný vytříbený dialogy, ani excelentní dějovou linku, ale čekal jsem o dost víc akce a alespoň trochu inteligence do příběhu. Škoda nevyužitého potenciálu jak v příběhu tak v hercích, dalo se z toho vymáčknout daleko víc.

Sucker Punch (2011)

To co jsem čekal se taky dostavilo, ale nic proti tomu nemohu napsat....vše co se divákovi líbí dostává na zlatém podnose. Parta koček co se rády perou, velice příjemný soundtrack, parádní efekty a hlavně spousta akce, plus jako bonbónek na závěr je ne až tak moc happy end.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ano, ano a ještě jedno ano - konečně pořádný fantasy seriál, který mě naprosto dostal!Obsazení je úžasné, příběh je geniální, výprava je skvělá, hudba je kouzelná a konec je epický! Tleskám HBO toto jsem vážně po přečtení knihy nečekal, mé přání a tužby byly naplněny.

(K)lamač srdcí (2010)

Hezká a vtipná romantika lehce pokažená špatným výběrem hlavní hrdinky, protože paní Paradis vážně není sexy ani za mák, natož aby se dalo hovořit o krasavici.

Gulliverovy cesty (2010)

Velmi slabá komedie i když jsem dlouho čekal, že Jack rozjede pro něj tak charakteristický koncert zábavy, blbostí, střeštěností a absurdity, tak jsem se nedočkal a tím pádem i hodnocení stojí za prd!

Mechanik zabiják (2011)

Špatně se mi hodnotí filmy kde je čistě jen zabijačková akce, po filmové stránce jsou to dvě a po stránce akční čtyři, čímž se tedy dostávám k průměrným třem a to je podle mě tak akorát.