Rust Creek (2018)

Niektoré pasáže hluché, bez deja, keby ich vystrihli, nič by sa nestalo a bol by to slušný zaujímavý survival. Hlavná predstaviteľka OK, uveriteľná, ostatní o triedu horší.

Až do poslední smrti (2019)

Podarený filmík, chvíľku mi trvalo, kým som sa toho dostal, ale potom to išlo. Takže veľký brat vždy a všade.

Boarding School (2018)

Vcelku podarený film, mínusoval by som ho za vtlačenie povinného poohliadnutia za "najväčšou tragédiou ľudstva". Vyber hercov nemal chýb, dejovo to odsýpalo ani dejových zvratov nebolo málo.

Das Geheimnis der schwarzen Witwe (1963)

Naivné, ale pozerateľné. Čo tomu vytýkať? Prostoduchosť, šablónovitosť? V žiadnom prípade. Jednoduchá oddychovka.

Lesní rituál (2017)

Vcelku to ušlo, ale kľudne si mohli odpustiť tých domácich ľudkov. Potom to skôr pripomínalo nejakú nepodarenú rozprávku.

Hush (2016)

Nesympatickí herci, slabý dej, nelogičností za celý vlak.

Ve vysoké trávě (2019)

úvod OK, straty a nálezy vo vysokej tráve. Ale potom OMG, čo to malo byť, nuda nad nuduú, akoby to bolo čosi od Picassa. Nelogické, chaos, nepozerateľné.

Topič (2010)

Taká veľká zábava to až nebola. Slušný nárez, ale chabé herecké výkony, mohlo to byť aj lepšie.

Pod vodou (2020) odpad!

Bez ladu a skladu, dejovo absolútne nezaujímavé, nelogičnosť striedaná ďalšou, ešte väčšou, kasting úbohý. Tu sa nedá povedať o filme jediné pozitívum.

Dům u hřbitova (1981) odpad!

Odporný film, hnusná móda, k tomu ten desný rušivý podmaz.