Bez východiska (2022)

Vcelku slušný náboj, zaujímavý triller. Len herecky mi to nesadlo, ale dnešná doba je už asi taká.

Vřískot (2022) odpad!

Uf, tak to bol nárez. Nepozerateľný šit, ale napokon som to dal. Postavy pozbierané hádam z celého sveta. Príšerne nesympatickí do nohy. Hrdinky z pôvodného Vreskotu tam pôsobili skoro odstrašujúco. Hádam len Djúi ešte ako tak ušiel. Inak to bola skôr paródia na pôvodný Vreskot.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Typická netflixovská sračka, som rád že som si tento obohacujúci kanál zrušil. Však je to hlasná trúba rôznych bleklivákov, desného úpadku dnešného sveta. A ešte sa toto houno tvári ako vybrúsený diamant. Typický Netflix.

Vydrž! (2022)

Tak Ramba by prežila aj výbuch v Čenobyle. A to s prstom v nose. Absolútne nelogičnosti až priam trhali oči a uši. Aspoň, že celú situáciu, tradične dnes, zachraňoval "sympatický" dobrý bleklivák.

Třaslavec (1959)

Nebudem tu slintať blahom, dosť naivné. Samozrejme má to svoje roky, ale i tak. A Price, stále rovnaké grimasy.

Inoperable (2017) odpad!

Od prvého momentu sa to ukazovalo ako ťažký šit, totálny nezmysel. Tak to zostalo žiaľ i do záverečných titulkov.

Dnes naposled (1958)

Komoušské filmy sú presýtené propagandou, ale tento kúsok bol nadmieru podarený. Vskutku reálny pohľad do života alkoholikov bez príkras, či svetlejších začiatkov. Herecky naozaj na vysokej úrovni.

Ves v pohraničí (1948) odpad!

Riadny propagandistický škvár. Kľudne, na drzovku, ako kobylky na cudzom.

Mordová rokle (1950) odpad!

Typické komoušské čierno-biele videnie. Nikto a nič nie je lepšie ako komouš. Herci ozaj pobiedni, ako z politických agitiek.

Muž, ktorý sa nevrátil (1959)

Skôr ako samotný príbeh ma zaujal exteriér. Cvernovka a jej okolie. Starý Ružinov, Jasný poznávací bod okrem Cvernovky boli v pozadí aj legiodomy na Trnavskej. Mohlo toho byť ukázaného aj viac. K samotnému filmu, mne sa zdalo, že novinára Zvaru si vzali z hier Ľboša Juríka, ktorého detektívky boli však (aj Zvara) boli zasadzované do prvej československej republiky. Herecké výkony v tejto detektívke však boli mdlé, niektoré postavy sa správali ako bez mezgov.